1. 1.
    aşağıya tükürsem sakal yukarıya tükürsem bıyık atasözünün Black Metal dinleyen biri tarafından yorumlanmış hali.
    edit: imla
    ... move!rat
  2. 2.
    bilgi içeren entrylerime bile eksi oy veren yazarcığa söylenebilincek bir cümledir. zira sopalarla dövülesi bir ibnedir.
    ... dreamshower
  3. 3.
    artık klişe olmuş film repliği.
    ... armyy
  4. 4.
    lazların ''ölümlerden ölüm beğen ulaa'' şeklinde telaffuz edebileceği repliktir .
    ... jaymz
  5. 5.
    + ay müfit bu çok güzeeeel. bunu alalım noğğloorr.
    - senin de alışveriş hastalığının da ağzına sıçayım necla. ulan az önce kamyonun altına girdik. senin kafan koptu, benim pipim.
    3 ... deep
  6. 6.
    filmlerin vazgeçilmez repliği.
    ... kıvırcık salata
  7. 7.
    -sen var olumlerden olum begenmek
    -aman abi, mokoko olmasın da...
    ... karga
  8. 8.
    ingiliz fransız temel* bir gün ormanda işledikleri suç yüzünden bir kabile tarafından cezalandırılacakmış. kabile 3 seçenek sunmuş. ya silahla ya asılarak ya da giyotinle demişler.

ingiliz: silahla vurulmak onursuzluktur, asılmak en zoru, beni giyotinle öldürün demiş.
    ingilizi giyotine koyup bıçağı düşürmüşler. alet takılmış ve de ingiliz kurallar gereği kurtulmuş...

fransız: silahla vurulmak onursuzluktur, asılmak en zoru, beni giyotinle öldürün demiş. giyotinin bıçağı tekrar takılmış ve kurallar gereği fransız da kurtulmuş,

sıra temel'e gelmiş:

silahla vurulmak onursuzluktur, giyotin zaten bozuk, asın lan beni!!!
    3 ... palta
  9. 9.
    öleceği kesinleşen insana seçme hakkı tanımak!
    1 ... annabell lee
  10. 10.
    canan: ölümlerden ölüm beğen
    can: beğendim
    canan: hangisi
    can: seni sevmek
    canan: ........
    can: evet beğendim ben bu ölümü çok beğendim.
    1 ... asi