1. 1.
    zall ın ölüm haberini yayınlayamayacak ve sözlük kapanana kadar yazar kalacak yazar olması muhtemel yazar.*
    ne bir sözlükten arkadaş, ne de bir dost var şu sözlükte, entryler dost, başlıklar eklentimiz olmuş bizim.

kim haber verecek gidişimizi. çok duygulandım lan.
    8 ... lolita lempicka
  2. 2.
    hüzünlü durum.
    (bkz: ağlarım ama)
    2 ... catti
  3. 3.
    (bkz: ben giderim nickim kalır dostlar beni hatırlasın)
    11 -1 ... pelpelpelikan
  4. 4.
    valla güzel tespit, ben de giriyorum bu gruba birader. neyse şuraya eğlenmeye giren yazarların yüreğine, bir burukluk salıvermeyecek olmakla, avutayım bari kendimi.
    görünen lüzum üzerine edit: kullanılan metafora saplanmayalım beyler, burda asıl tema; aslında yalnız olduğumuzu hissetmenin ızdırabıdır.
    3 ... siddartha
  5. 5.
    allah uzun versin de alınmasın o haber dedirtir.
    1 ... vgode
  6. 6.
    (bkz: aa bu benim lan)

Allah geç olanından versin ama ben öldükten sonra ölüm haberim burda çıksa ne olur çıkmasa ne olur lan. Kafayı sözlükle bozmuşsunuz siz. *
    1 -1 ... ucankacan
  7. 7.
    tüm asosyal yazarlarımızdır.
    (bkz: baş harfi ben)
    2 ... nmut
  8. 8.
    (bkz: aa bu benim lan). kendimin de bu gruba dahil olduğunu anladığımda, anlam veremesem de hüzünlenmeme sebep veren varsayım.
    1 ... nymphadora85
  9. 9.
    sanırım, içine dahil olmadığım bir gruptur. sözlükte kimsecikler bilmez fakat bir sağlam arkadaş var -ki ölüm detaylarımdan bile haberdar olabilirsiniz aslında. peki sözlüğe yazar mı acaba kendisi..? bak onu gerçekten bilemiyorum.

name: i...
    nickname: m...
    selamlar... *
    3 ... lambasi gece mavi
  10. 10.
    (bkz: sözlükte hiç arkadaşı olmayan yazarlar) dan olmaktır.
    ... darkness boy