1. 1.
  samimiyetsiz, korkudan iman eden ateisttir. Kalp krizi geçirir yahut deprem olur direk korkudan o nefret ettiği din islama iman eder. Bu iman hiçbir işe yaramaz elbette. Ölüm anında edilen tövbe geçersizdir.
  1 ... havvv hav hav hav hiww hav
 2. 2.
  zaman ayarli bomba patlamak uzereyken iki kablodan birisini kesen bomba imha uzmani tedirginligi icerisindedir. allah var mi yoksa yok mu. kirmizi mi mavi mi.
  ... jason voorhees
 3. 3.
  Buna şükür denecek kişidir. imansız gitmektense..
  ... picasago
 4. 4.
  ateist olarak ahirete intikâl edecektir. ne yazık ki ölüm anında iman kabul olmuyor canım geçmiş olsun. firavunda zamanında şansını denemişti.

  -Son nefeste iman etmek kabul olmazsa da, Müslümanın günahlarına tevbe etmesi kabul olur. (Hülâsat-ül-kelâm)

  -Ölüm alameti başlayıp hayattan ümit kesilince tevbe kabul olursa da, kâfirin iman etmesi kabul olmaz. (S. Ebediyye)
  -1 ... trailblazer
 5. 5.
  sığıncak kimsesi olmayınca yaratıcıya sığıncak kişidir.
  ... taksiciye yol soran sperm
 6. 6.
  Buna da şükür değil. Ölüm anında iman edilebilir ama bu, insanı imanlı yapmaz. Artık o kişinin kıyameti kopmuştur zaten iman etmekten başka yol mu var o vakitte?
  ... katipzade
 7. 7.
  eğer öncesinde müslüman olan bir ateist ise normaldir. korku ve heyecandan dolayı seneler seneler boyu inandığı şeyin kalıntıları olur. kafam atınca tövbe estağfurullah derim, eyvallah kelimesini çok çok sık kullanırım, vallahi cümle başında olabiliyor bazen, allah allah şaşırma efekti olabiliyor. ha inancım var mı? zerre yok. ha bi korku olduğu zaman ananı sikim diye tepki oluyor ister istemez.
  1 ... hz hazret