1. 1.
  kibar kibar açtığınız telefonu "heeaa", "neeaa", "yok beaaa" diye açan namı-diğer öküz olan sevgilinin, sinirlenip de suratına telefonu çarpma olayıdır. iyi de olmuştur, hak eden hak ettiğini bulmuştur.
  3 ... shn3106
 2. 2.
  fırlatmaktan daha az acı vericidir.
  ... david addison
 3. 3.
  ortada sinirlenmek için sebep yokken birdenbire çemkiren canınızı fena halde sıkan sevgiliye yapılabilecek en doğru davranıştır.kapatayımda beri çemkirmek için sebebin olsundur.
  ... banaesmeyianlat
 4. 4.
  gereksizdir.

  niye?

  "okuzsun ya okuzsun al sana" diye telefonu kapayarak bir iliski surdurmenin manasi yoktur cunku. sevgilini okuz olarak nitelendiriyorsan artik "sevgili" degildir o zaten. ayril gitsin.
  8 -2 ... kopush
 5. 5.
  belki sevgilinin o an bir işi vardır. sesini duymak istiyordur telefonu kapatmak istemediğinden dolayı enteresan sesler çıkarabilir.
  yani ihtimaller dahilinde olması muhtemeldir. lakin işi yoksa öküzdür ama telefonu suratına kapatanda aynı derece öküzdür.
  lan madem karşındaki garip sesler çıkarıp öküzlük ediyor sen ne diye onunlasın. unutma eyy sözlük üzüm üzüme baka baka kararır. çiftlerden birisi öküzse diğeri er geç öküz olacaktır veya öküz olan öküzlüğü bırakıp başka bir meslekle uğraşacaktır.
  -1 ... tsira
 6. 6.
  kapatmak anlamsızdır.Önemli olan öküzü kuzuya çevirebilmektir.
  ... princeofassasian
 7. 7.
  Sacma bir eylemdir.
  Adi ustunde .
  Okuzdur sevgili anlamaz.
  1 ... ah tamar
 8. 8.
  sevgilisi öküz olanın kendisi prenses değildir herhalde. (bkz: kurbağayı öpen prenses)
  -1 ... starkingniagara
 9. 9.
  kim olursa olsun telefonu surata kapatmak asla doğru bi davranış değildir. böyle saygisizlik yapmayın bu sizi yüceltmez. haklıyken haksız duruma düşmeyin amk.
  1 ... bigbadtrip