1. 1.
    toplumun her yaş ve kesiminden kadınların kızların ilgisini çekip onları ıslatan bir erkek olmaktır.

ellerinde değil malum.
    -5 ... telefoncu ekrem ii
  2. 2.
    öfke kontrol problemi olan sayko bir erkek olmak
    ... wizzy respect for the kobe
  3. 3.
    Tedavi olun. Ben oldum, mutluyum.
    1 ... flat head
  4. 4.
    Öfkelendiğimde ben kendimi tanımıyorum kimse tanımıyor, o yüzden ne silah alabiliyorum ne de bıçak taşıyabiliyorum, arabada bir sopam var işte.

Çok sabırlı biriyim fakat kan beyne sıçradığı zaman kendimden korkuyorum.

Sinirlenmem biraz zor ama sinirlenirsem sayko oluyorum.
    1 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Öfke ; insanın iş ve ev ortamındaki huzursuzlukla alakalı. Çoğu zaman ne yazık ki her şey üstüste binince sesim yükseliyor.

Ama bu dönemde bazı değişiklikler yaptım hayatımda ve yapmaya devam edeceğim. Öncelikle az insan çok huzur felsefesine inanmaya başladım. Artık daha huzurlu az öfkeli bir hayat süreceğime inanıyorum.
    3 ... yazdan kalma bir gun
  6. 6.
    Yakında tanıdığım birisi.
    Asma olayı çözmeden önce krizler geçiriyor sancılar.. aldığı antidepresan ilaçları ancak etki edip duruyor. Böyle huylu olmak çok kötü. Birden bire sinirlenmek normal ama bu sürekli oluyorsa ve her defasında sizi ve çevreyi etkiliyorsa üzücü ve tehlikelidir.
    ... promer
  7. 7.
    insan hangi yönünü beslerse orası baskın hale gelir.

Söyleyeceklerim bu kadar.
    2 ... bellamoon
  8. 8.
    uzak durulması gereken kişidir, acilen psikolojik tedavi görmesi gerekir. böyle kişiler şiddete eğilimli olur, kendisine ve çevresine zarar verir. ana sebebinin aile kaynaklı olduğunu düşünüyorum. özellikle evdeki baba figürü problemli ise onu rol model olarak gören erkek de genelde benzer özellikler taşır.
    ... kardesnapiyonkafamageldi
  9. 9.
    gidin tedavi olun lütfen, çünkü her an bir kız size aşık olup hayatını mahvedebilir.
    1 -1 ... mineglow
  10. 10.
    Benim bu hele canım sıkkın iken öfke kontrolüm yok.

Ama deniyorum. Mesela ne zaman aşırıya kaçsam frenleyip bir kaç adım geri çekilmeye çalışıyorum.
    ... uzay muhtari