1. 1.
  insan suretine burunememis bu zavalli aciz terorist faninin serbest birakilmasi onerisidir, soyle vatandasa bi' kac gun oncesinden ilan edilip sonrasinda taksim meydani'nda saliverilmesini ongoren dusuncenin urunudur.
  5 -2 ... dmjoes
 2. 2.
  (bkz: lebron james)*
  2 -1 ... kutt
 3. 3.
  daha önceden apo'nun çıkacağını bilen binlerce insanın arasında serbest bırakılsın, halk gereken reaksiyonu* versin, versin de "adalet yerini bulsun" diyerekten desteklediğim, sonuna kadar yanında olduğum istektir.
  (bkz: şeytan taşlamak)*
  2 ... amoresperros
 4. 4.
  kaza bela gerçekleşmesi halin de türkiye de iç savaş çıkaracak. suçu olan olmayan bütün kürtlerin katline sebep olacak olaydır.
  5 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  şehit yakınları derneğinin lütfi kırdar büyük salonunda kongresi yapılırken tam sahnenin ortasında gerçekleşmesi halinde hiçte yanlış olmayacak hareket...
  2 ... imhotep
 6. 6.
  avrupa birliğinin "yeniden yargılama" adı altında aslında istedikleri şeydir. bilen çok söyleyen az...
  1 -1 ... gothic evil
 7. 7.
  "beni de içeri atın o zaman" dediğim önerme, "yok daha neler" kalıbı da kullanılabilir.
  1 ... kisil
 8. 8.
  bir grup bdp linin sivil itaatsizlik bilmem ne gibi şeylerle oturma eylemi yapacakları başka isteklerinin da yanında söyledikleri laf. defolun gidin lan bu ülkeden. cehenneme kadar yolunuz var. seneler boyu oturma eylemi yapın. kimsenin zkinde değilsiniz.

  http://haber.mynet.com/de...alan-da-birakilsin/562090
  4 -1 ... samanta
 9. 9.
  (bkz: kırk yıllık yazarım böyle sıçış görmedim)
  -1 ... alayina sokayim
 10. 10.
  kararı amerika verir, akp uymazsa fişi çekilir uyan başka bir kukla getirilir. neticede amerika'nın izni olmadan sıçmaya gidilemez gibi bir gerçek vardır. bitti....
  6 ... goliaht