1. 1.
  kürtlerin iyice zıvanadan çıktığının, akpnin iyice alıştıra alıştıra türkiye yi götürmek istediği noktanın resmidir.
  http://siyaset.milliyet.c....2013/1677500/default.htm
  2 -1 ... kerox
 2. 2.
  koskoca anadolu' nun karadeniz kadar karakterli olmadığını gösterir. 41 il 88 ilçe, ama içlerinde karadeniz' den bir yerler yok.
  6 ... sessizdeydi duymamisim
 3. 3.
  durmak yok tavize devam!
  3 ... dengesizprofil
 4. 4.
  apo yerine babayı alacaklarının hala farkında olmayan gerizekalı sürüsünün icra ettiği sıçmıklı eylem.
  ... jarrus
 5. 5.
  Akp nin başlattığı süreç, meyvelerini veriyor.
  2 ... sonsuzakadargalatasaray
 6. 6.
  imralı tutanaklarında geçen Abdullah Öcalan’ın “Ne ev hapsi, ne de af bunlara gerek kalmayacak. Herkes, hepimiz özgür olacağız” ifadelerinin ardından BDP de Nevruz'da Öcalan’a "özgürlük" arayacak. BDP, Nevruz dolayısıyla 41 il ve 88 ilçede "Öcalan’a Özgürlük, Kürtlere Statü" mitingi yapacak.

  http://siyaset.milliyet.c....2013/1677500/default.htm

  cumhuriyet mitinglerinde 10 kasımda halkı döven polis acaba bu mitinglerde ne yaPacak çok merak ediyorum. eminim hiç bir müdahalede bulunmayacaklardır. onlarda ellerinde pkk bayrağı istedikleri eylemi yapacaklardır.
  2 ... maximumdrink
 7. 7.
  öcalana idam mitingi yapamadık zamanında şimdi ceremesini çekiyoruz.
  1 -1 ... senrey26
 8. 8.
  hani katılımcı demokrasi ? zamanında kenan evren komünist partiler kurulsun kimmiş komünistler görelim demişti , gördük ....!

  demokratik hakkını kullanıyor bunlar. he bende karşıyım !

  sol ve radikal sol ve marjinallerin gurur duyması gereken eylemlerdir zira demokrasi özgürlük demektir. öyle değilmiydi ?

  özgürlükler noktasında , diller bir karış dışarıya çıkarken şimdi ne olduda " antidemokratik " söylemler göğe yükselmeye başladı ?

  bir zamanlar , fazla değil 15-20 sene önce " basın özgürlüğü " modası vardı , bu gün gelinen nokta " cumhuriyet gazetesi " nin farklı ses çıkıyor diye yazarını işten atmakla sonuçlandı ?

  bu günkü bdp liler chp içerisinden çıkmadımı ?

  ilaveten ; türklere hasbir savaş oyunu olan ali cengiz oyununu unutmayın !!

  neydi taktik ; düşmana kaçıyormuş görüntüsü verip hilal içerisine almak.

  anlayan anladı anlamayanlar sorabilirler.
  ... iskorpit
 9. 9.
  ilerleyen yıllarda yugoslavya sendromu yaşayacağımızın delillerindendir. peki ya türkler veya kendini bu tarafta görenler buna hazır mı? futboldan başka kafası hiçbir şeye çalışmayan sünger beyinlilerin ne kadar fazla olduğunu düşündüğümüzde buna olumlu bir cevap vermek kendimizi kandırmak olur.
  1 ... gaspirali
 10. 10.
  ne alışılabilir ne de anlaşılabilir mitinglerdir. cumhuriyet mitinglerinde, 10 kasım'da, ülkesi için birlik olmaya gidenler meydanlarda dayak yiyip, yöneticiler tarafından dışlanırken buna cesaret ediliyor olmasının ne anlama geldiğinin hesabının verileceği günü görmek için sabırsızlıkla beklenen olacaktır. *
  çok değil 3 yıl önce taksimde boğazkesende kaldığım yurdun duvarına nevruz kutlamalarında çil yavrusu gibi kaçışan örgüt yanlılarının attığı molotof kokteylinin kokusunu hatırlıyorum, çok değil daha 2 yıl önce bir sabah taksim meydanda pkklı bir canlı bombanın patlattığı bombayı hatırlıyorum geç uyanmasaydım tam orda arkadaşımla buluşacaktım ölebilirdim, çok değil daha geçen bayram ziyaret ettiğim şehitliğe yeni getirilmiş olan askerin mezarını hatırlıyorum 21 yaşında, çok değil daha 3 gün önce başbakanın bir gaziye toplantıda" Gazisin eyvallah, ama gaziliği istismar etme" dediğini hatırlıyorum.

  ama bu işin nasıl bu durumlara gelebildiğini hatırlamıyorum. zaman nasıl oldu da bizi bu durumlara getirdi anlamıyorum. ne zaman şiddet yanlısı olanları savunmak hak oldu, özgürlük arayışı oldu da, bunların affedilemez olduğunu söylemek istismar oldu, faşistlik oldu anlamıyorum. bu günleri hatırlamak istemiyorum. *
  1 ... gudumlu anne terligi