1. 1.
    1971 yılında istanbul hukuk fakültesine, ve aynı yıl ankara üniversitesi mülkiyesine yatay geçiş yapmıştır.

oracıkta gebertilmeliydi de ülkemizin en büyük orospu çocukları en büyük mağara ayıları bile üniversite okuyor bee.
    1 ... ukraynali
  2. 2.
    insanlık dersi verememişler ama.
    ... serhildan berxwedan azadi
  3. 3.
    o.ç. bir çocuk katili olduğu gerçeğini değiştirmez.
    1 ... taciturnn
  4. 4.
    okumuş orospu çocuğudur. bu daha kötü.
    1 -1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  5. 5.
    Eğitimli bir liderdir. Şu an başımızdakilerden daha birikimlidir.

Not: davutoğlu'nu kasdetmedim.
    -4 ... nokia3310
  6. 6.
    Bir apo köpeği kadar bile olamadığımı gösterir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine aynı eşek.

Edit: yahu ben yanlış bir şey mi söyledim? Öcalan eşek değil mi işte?
    4 -2 ... seymour glass ii
  8. 8.
    özel yetiştirilmiş kişiler bu tip insanlar. özel ikna kabiliyet dersleri, hitabet dersleri, siyaset bilimi ve hukuk dersleri alırlar. bu hayvanı bile böyle yetiştirdi malum güruhlar zamanında... bu saydığım dersleri bulunduğu siyasal oluşumda ciddi beğeni toplayan her gence verirler ama bunun gibi orospu çocuğu nadir çıkar işte böyle...
    ... armyofottoman
  9. 9.
    normaldir.

teröristbaşı birilerinin "pkk" projesinin başına istemli şekilde getirdiği adamdır.

teröristbaşı imralı'ya ilk sevkedildiğinde orada deniz kuvvetlerinin komutanı olan bir hocamız kendisinin her gün gelen gazeteleri okuduğunu, bazı yerlerin altını çizip not aldığını ve sürekli kitap okuduğunu söylerdi. hareket ve tavır olarak da tam bir "lider" olduğunu söylerdi.

yani öcalan öyle sıradan bir "kürt" değil, bir amaç uğruna pkk'nın başına birileri tarafından getirilmiş bir projedir.
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  10. 10.
    onun azılı bir bebek katili terörist olduğu gerçeğini değiştirmez.
    1 ... adim recep mekanin sahibiyim