1. ?.
  yarın vuku bulacak hadisedir. bildiğim kadarıyla grev yapmak yasak ve cezası meslekten atılmaktı. yamuluyor muyum.
  -1 ... at adam
 2. ?.
  bana yapılan bir haksızlıktan dolayı grev yapıp öğrencilerimden ayrı kalarak öğrencilerimin hakkını yemeyeceğim ama hükümet bunu anlar da yola gelir mi? hayır tabii ki de.
  ben hakkımı savunmaya sınıfımda devam edeceğim.
  bu bilinçle yetişecek çocukların alanlara dökülen öğretmenlerden maalesef daha etkili olacağını biliyorum- sadece zamana ihtiyacımız var. yeni nesil bizim eserimiz olacak. tehdit değil özlü sözün tekrarı.
  8 -1 ... ruya avcisi
 3. 1.
  sendikaların çağrısı üzerine yapılan greve hükümet tarafından izin verilmiş.
  ... at adam
 4. 2.
  ilo sözleşmesine istinaden sendikalı öğretmenin haklı olarak yaptığı grevdir. işten atılma durumu hukuken yoktur.
  ... zraporu
 5. 3.
  işten atılma için erken bir ceza olur sözlü yazılı uyarısı kınama vs varken, neyse konu aslında temel tepkinin hükumet yanlısı sendikalardan istifa edip etmeyecekleri merakla beklenen memur sen üyeli öğretmenlerin, eğitim bir sen sonuçta memursen in en yoğun üye katılımlı sendikası, bakalım tepkileri sönük mü kalacak, yandaş sendikanın 1 mayıstaki yaptığı hata gibi pazarlık yapacağı bakanı alkışlayıp bu büyük kozu veren sendikada hala üye kalacaklar mı merak konusu.
  2 ... nikimyirmikarakterli
 6. 4.
  grev değil iş bırakmadır. arada çok fark vardır. grev süresiz olur. iş bırakma genelde hiç bir işe yaramaz. grev yaptı diye kimse kimseyi görevden alamaz atamaz. grev anayasal bir haktır. atsa da sonra geri gelirler zaten. devlet çalışanını da vatandaşını da salak yerine koyamaz. asıl o yasaktır.
  ... jackskellington
 7. 5.
  integral alma kuralları yerine, grev genelgesini anlatan öğretmen eylemidir.
  ... diskriminant