1. 1.
    haram para yedikleri için olacak olan durum. yazın üç ay yatıp beleşe maaş alıyorlar bakınız bu haramdır.
    3 -25 ... bakkal hasan
  2. 2.
    Cehennem diye bir yer olmadığı için buga giren iddia.

Ama gitmelerini de isterdim.
    6 -12 ... kivilive
  3. 3.
    öğretmenler 3 ay değil 2 ay tatil yapıyor.okullar kapandıktan sonra 2 hafta daha okula gidiyorlar, niye gittiklerini unuttum.okullar açılmadan 2 hafta önceden de okula gitmeye başlıyorlar. ayrıca kimin cehenneme gidip gitmeyeceğini sen bilemezsin.şirk koşuyorsun.
    9 -1 ... ghostrider11
  4. 4.
    Oysa bu yaz tatilinde okula gitmeyen küçük kızlara tecavüz eden müslüman cennete gidecektir. Çünkü o kızın başını açmasını öğretmen söylemiştir. Değil mi?
    2 -2 ... scorpioraptor
  5. 5.
    Ne salak salak başlıklar bunlar.

Her gün siz uğraşın bakalım 20 küsür öğrenciyle de görelim ne yapıyorsunuz.

Yaşamadığınız şeyleri yargılamak ne kadar kolay sizin için.
    4 -2 ... internest
  6. 6.
    öğretmenlerin cehenneme gidecek olması

valla ben burdayım yeğenim. beleş maaş da akıyor yine masallah. "hadi siktir olup öğretmen ol, olabiliyorsan şimdi" diyorum ben genelde tatilimin 2 ay oluşuna laf edenlere. 2 ay evet o. 3 hafta zaten senelik izindir her çalışana. diger sektorlerdeki normal çalışanlardan 4-5 hafta fazla tatil yapıyoruz evet. böyle tatile falan geliyoruz o sırada. kebap yani.

hatta bazen diyorum ki;

"sen de siktir olup öğretmenlik okuduktan sonra onca sınavı geç, kpss ve öabt gibi garabet sınavlarda türkiye'de ilk 400'e gir, hiç bilmediğin bir doğu şehrine atan (artık batıya atama yok çoğu branş için) 6 yıl orada kal (zorunlu hizmet 6 yıl artık), sevdiklerini yalnızca senede 2 ay görebil, sonra bu 2 ay tatilinle ilgili laf eden sümsük veletlerle uğraş"
    13 -2 ... comarlarin korkulu ruyasi
  7. 7.
    Şunu diyenleri bir hafta endüstri meslek lisesinde derse sokmak lazım. Torbacısı var, çakmak gazı çekeni var, hocam biz mezun olana kadar sakın araba alma diye tehdit edeni var anlayacağınız var da var.
    6 -1 ... yazarim bilirsin
  8. 8.
    öğretmen olamadığı, olmanın kıyısına bile yaklaşamayacağı kesin olan zavallıların kıskançlık damarıyla açtığı bir başlık.

çatır çatır çatlayın.
    1 ... aruchanblog
  9. 9.
    yav arkadaşlar küfür etmeyeyim diyorum da edicem sonunda malmsınız siz ciddi soruyorum?
    yok tatil 3 ay değil 2 ay yok 30 tane çocukla uğraşıyoruz bilmem ne.
    ne açıklama yapıyorsunuz şu aq çomarlarına yeni işe başlayan bir oğrtmen 3100 lira maaş alırken polis 4800 lira alır bu eğitim değil dayak meraklısı çomarlar ona ses çıkarmaz s.ken yarar diye bir laf var.
    bu aq medyası da bilinçli olarak öğretmenlere düşmanmış gibi zamlı maaşları gösterirken diğer memurların maaşını en alt basamaktan gösterir ama öğretmenin maaşını en üst derece evli eşi çalışmayan çocuk yardımlı maaş olarak gösterir.
    imamın bile öğretmenden fazla kazandığı ülkede birde kalkar öğretmeni eleştirip dururlar cehenneme gitcekmiş bilmem ne sanki kendi dünyanın en önemli işini yapıyor amk.
    ikiyüzlülüğünüze tüküreyim.
    2 -1 ... zaytung23
  10. 10.
    Sen de gelsene çok güzel asdsd.
    ... mey sayisi