bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ayakta durmayı, bir grup insana hitap etmeyi, yazılı kağıdı okumayı, kendi bildiğini karşıya ifade etmeyi "zor" olarak nitelendiren daha doğru düzgün zor iş görmemiş insanlar beleşçi değil de nedir? Yılda, haftasonları hariç en az 3 ay tatili olan, ufak bir getir götür işini bile zavallı öğrencilere yaptıran sonra da pişkin pişkin yol göstericilik taslayan bir insan ancak ve ancak yatarak para kazanmaya alışmış birisi olabilir.
  (bkz: asalak)
  1 -3 ... graben
 2. 2.
  olabilen beleşçi olsun buyrun piste alalım sizi...
  1 ... console
 3. 3.
  Kim ne derse desin , haklı bir gerçektir. Eğitimin bu kadar kötü olmasının sebeplerinden biri de bu , iki ders anlatır paramı alırım diyen tayfadır. Zaten bu kadar rağbet görmesinin de sebebi hazır para gelsindir.

  işini hakkıyla yapan azınlığı tenzih ederim. Çok nadir de olsa var böyle öğretmenler.
  -2 ... nowsonlyks
 4. 4.
  Yahu ayıp ya valla, öğrencilerim birazcık bir şeyleri öğrensin diye sabah akşam bütün siteleri tavaf ederek aktivite hazırlayıp ellerimle materyal çiziyorum yetmiyor hafta içi 9-10 a kadar kalıp ders anlatıyorum. Her dersimde yeni bir şeyler öğretirken kendim de öğreniyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.

  Haklısınız bazı insanlar işlerini düzgün yapmıyor ama bu insanlar her meslekte karşınıza çıkabilir. Sadece öğretmenler fazla gözünüze batıyor, nedensiz.
  2 ... counting stars