1. 1.
    Savunmadığım eylem. Bu öğretmenler kendi ideolojilerini er ya da geç öğrenciye aşılama gayreti içerisinde olurlar. Ya aradan aradan serpiştirirler bunu ya da bodoslama girerler.

Evrim anlatabilir mi başörtülü biyoloji öğretmeni?
    7 -15 ... richard harrow
  2. 2.
    Bence haktır. insanlar dini düşüncelerini ve inanışlarını yaşayabilmeliler. Okula gelirken insanlar başlarını açmak zorunda kalmamalılar. Tabi ki kendi fikirlerini öğrencilerine dikte etmemek kaydı ile.
    3 ... kavunlu dondurma
  3. 3.
    öğretmenin görevi adında da olduğu gibi kendini adadığı bir bilim dalını veya teknik bilgiyi ders vermektir. ideolojisini öğrencilerine yansıtmadığı sürece bir sorun olduğunu/olacağını düşünmüyorum. birçok başörtülü öğretmenim oldu ve beni hiç etkilemedi.
    4 ... vallabilmiyorum
  4. 4.
    Mini etekle derse giren öğretmenlerim de oldu, başörtülü giren de. Sonuçta ders anlatmak için görev yapıyorlar. Kılık kıyafeti kimseyi ilgilendirmemeli.
    2 ... mileena
  5. 5.
    Kimseyi ilgilendirmeyen öğretmendir. Bir insanı kıyafetine dolayı dışlamak kadar şaçma bir şey yok. Ha başörtü takmış, ha küpe, ha toka kime ne?
    3 ... misaki meii
  6. 6.
    Bunu yasaklamayi dusunenin mini eteğin de öğrenciyi azdiracagini söyleyip mini eteği de yasaklamasi lazım.
    1 ... amekaa
  7. 7.
    Bunun kadar normal bir durum yok sanırım. Yazılanları okuyunca aslında bu ülke neden bu denli geride kaldı diye düşünmekten insan kendini alamıyor.

ister mini etek giyip girer ister başörtüsü ile girer herkesin hayatına kimse karisamaz ulen.
    1 ... omelass
  8. 8.
    Açık olan öğretmenin bir ideolojisi yok mu yani? Bir dine mensup değil mi? Bir Ateist mi? Ateist de bir tanrının olmadığı fikrini aşılamaz mı yani?
    Mesele gerçekten de öğretmenin kapalı olmasımı diye düşündürüyor.
    1 ... felone
  9. 9.
    erkek ise fazla garip olur ama kadın ise bilemedim.
    ... uzay muhtari
  10. 10.
    Ya bir siktirin gidiin artik birakin lan şu milletin etek boyu ve baş ortusu muabbetlerini.
    ... sqilacci74