1. 1.
  BAŞLIĞI AÇAN OROSPU ÇOCUĞUNUN ÇOCUKLARIYLA UĞRAŞIYOR ÖĞRETMENLER.DAHA NE OLSUN.BUNDAN ÖTE ZORLUK MU VAR.SÖZÜM MECLiSTEN iÇERi BE ADi ŞEREFSiZLER.ÖĞRETMENLERiN ÇEKTiĞi SIKINTIYI GEL ÇEK BAKALIM O ALDIĞIN PARAYA BiLE LANET EDERSiN.ŞiMDi ÖĞRETMENLiĞi 30 SENE ÖNCEKi GiBi ZANNEDEN VAR.ÇOCUĞA SUS DESEN SEN SUS DiYECEK KADAR HADSiZLEŞMiŞLER.SEN EVDE BiR ÇOCUĞUNLA UĞRAŞAMAZKEN ÖĞRETMENLER KAÇ TANE PiÇLE UĞRAŞIYOR BUNU BiLEN VAR MI.BAŞLIĞI AÇAN iBNE.SEN ÖĞRETMENLERE SOKAK TEMiZLETECEĞiNE SEN ÖNCE O LAĞIM DOLU BEYNiNi TEMiZLET.HE EĞER ÇOK YATMA MERAKLISIYSAN OKUYAYDIN O KUŞ BEYNiNi ÇALIŞTIRAYDIN DA SEN DE ÖĞRETMEN OLAYDIN YARRAAĞIMMM.
  12 -7 ... manchesterli maho aga
 2. 2.
  ilkokulcusu 2 dedi mi kaçar,branşçısı dersine girer kaçar,sonra da maaşımız az.kaçtığınızda dışardan iş bulsanız ikiye katlarsınız o maaşı.
  3 -6 ... deli anlamindaki de
 3. 3.
  Bör çöşöt röölötö. Hadi oradan kıskanç şey.
  2 -1 ... estrella damm
 4. 4.
  Ne kadar çok öğretmen düşmanı varmış sizi okutan öğretmenlerin ta amk .
  3 -1 ... hayatbirpencere
 5. 5.
  ögretmeer agır sanayi gibidir. küçüklükten ögrencileri cevher gibi islerler. verilen tüm maas helal onlara. geleceğin iskeletini ögretmenler atar cünkü.
  2 ... mumbarsever01
 6. 6.
  Eğer eşim olsaydı yetmez derdim. Lâkin eşim almıyor. çünkü henüz öğretmen değil eşim, bile Yok. O yüzden bir miktar çirkeflik ve riyakârlık yapacağım.

  Derhâl indirim yapılması gereken maaştır.
  2 -5 ... promer
 7. 7.
  5bin tl ve altı maaş alanlar, resmi olarak yoksulluk sınırında olarak değerlendiriliyor,

  Öğretmen maaşı yüksek değil, işçi maaşları düşük.
  2 -2 ... tapmadiyentanri
 8. 8.
  Layıkıyla mükemmel öğretmenlik yapanların bence sonuna kadar parası hakkı.

  Ama şu aylak aylak dolanıp ders boş diyen, öğrenciyi kaldırıp al kitabı tahtaya yaz diyip telefonla oynayan, sorulara adama akıllı cevap veremeyen, sadece kendi özel hayatının muhabbetini edip 5 dakika ders hakkında bir şey söyleyip şuralardan sorumlusunuz diye çıkıp öğrencinin sadece kitaptan yardım almasını isteyen öğretmenlerin ne boka yaradıkları hakkında hiç bir fikrim yok iken maaşlarını tartışmayayım.
  6 ... cubukcuuu
 9. 9.
  demek ingilizce biliyorsun ingilizce öğretmeni olmak istedin ama zor geldi değil mi? şimdi de burda klavye delikanlılığı yapıyorsun öyle mi? zavallı.
  1 ... huni kolisi
 10. 10.
  3500 tl para mı amk.

  ama izin olayında aşmışlardır maaşsallah. hakikaten yanlarına yaklaşan yok bu konuda...
  -2 ... hayis zayeb