1. 1.
  Merak edilen sorunsaldır.

  Ünlü ilahiyatçı Nihat hatipoğluna sorulması gereken bir sorudur. Malum 3 ay yatıp maaş almamaları gerekir.
  5 -16 ... beyaz baretli mehmet aga
 2. 2.
  ulan öğretmenin tatili 3 değil 2 ay. 2 ay tatil yapıp 24 bin lira alan milletvekillerine niye laf etmiyorsunuz denyolar.
  20 -10 ... seruven44
 3. 3.
  sorunun sorulacağı kişi baştan yanlış. 48 ayda kazanılamayacak parayı 1 ayda kazanan adama kalkıp yaz tatili boyunca 3 ay maaş alınır mı diye sorulur mu lan *
  7 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  idalist biçimde gerçekten kültürlü ve ahlaklı nesiller yetiştirmek için çalışan tüm öğretmenlere aldıkları her kuruş sonuna kadar helal ve yetersizdir.
  13 -2 ... serdarsl06
 5. 5.
  Ülkede o kadar hak yiyen hukuk çiğneyen adamların ceplerine giren avroları unutun. Öğretmenin aldığı 3 kuruş maaşa dikilsin gözünüz. Birincisi öğretmenler 3 ay tatil yapmıyor bunun yarısı okulda geçiyor.geri kalan 1.5 ayda da aldığı maaş gözünüze batıyorsa gidin atın kendinizi bir yerden. Ne bileyim farklı şeyleri sorgulasanız mesela . Milletvekillerinin yatarak kazandığı milyarlar helal mi haram mı gibi.. daha çok yol kat edersiniz diğer soruya nazaran.
  5 ... sonhayalbukucu
 6. 6.
  Öğretmenlerde ikilem de arkadaş. Biri diyor tatil 2 ay biri diyor 1.5 ay yetmiyor mu 3 ay yattığınız gözünüzü doyursun Allah.
  1 -6 ... beyaz baretli mehmet aga
 7. 7.
  öğretmenlerin aldı her kör kuruş bile misliyle helaldir. aksini düşünenler bir gün öğretmenlik yapmayı deneyip boylarının ölçüsünü anında alabilirler.
  7 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  milletvekillerinin 12 ay aldığı maaş helal mi peki?
  4 ... dupeduzadam
 9. 9.
  slk mısn tbki haram .s.s.s
  ... ifiwereyou
 10. 10.
  Tam 3 ay yattıkları kesin değilse(2 en fazla 2 buçuk ay) ve tatilde oldukları yaz dönemi dışında hiçbir şekilde yıllık izin alamadıklarını (ilk 10 yıl boyonca 20+2, 10 yıldan sonra 30+2 gün yıllık izin haklarını düşünelim) düşünecek olursak helale daha yakındır diyebiliriz. Şayet 2 aylık bir tatil var ve yarım ayı seminerlere, zümre toplantılarına gidiyorsa tamamen helaldir demek lazım. Kimse de buna dil uzatmamalıdır. Vesselam...
  2 ... mehemo