1. 1.
    üniversite söz konusu ise, okumuş insanın sıçması bir ayrıdır * temel fizik ilkesini doğrulayan tuvalettir. temizdir.
    3 ... dekadans
  2. 2.
    içerisi normal bir wc dir okuldaki diğer wclerden farkı wc kağıdı vardır.

ben gördüm biliyorum
    3 ... kolibandı
  3. 3.
    Cırcır olduğumda kullandığım tuvalettir.Çok rahat ve temizdir ayrıca işlem esnasında içeri giren matematikçinizden intikam alma ihtimaliniz yüksektir.
    3 ... saparmuradniyazov
  4. 4.
    "hocanın bokunun üstüne bok olmaz" şiarıyla inşa edilmiş kenef.
    2 ... dedirten durum
  5. 5.
    sırf gıcığına en çokta egomu tatmin etmak için rezervuarın hortumunu yarıya kadar kesmiştim tabi su kenef yerine kenefin üstündeki şahsa yönelmişti. kıl bir hocaya denk gelsin diye çok dua ettim ama olan gariban coğrafya hocasına oldu. horonzpi çoçuklarıııı nidası hala kulaklarımda çınlıyor. o günden sonra bide kapısına nöbetçi diktiler daha bir nefret eder oldum bu ayrımcılığa.
    2 -1 ... dusunenadam
  6. 6.
    çocukların ilk okuldan beri kapısı kilitli olduğu için bizimkinden ne farkı var diye merak ettikleri yer.
    ... seytanprenses
  7. 7.
    öğretmenler tuvaletine giripte yazı yazmamak olmaz dedim ve yazdım: "ali bak hoca sıçtı." , "sıçtı hoca bez getir. " , "sıç hoca sıç. " , "hoca çişini tut" gibi yazıları yazdım. *
    -1 ... ameleyim
  8. 8.
    kızlar tuvaletinden sonra erkekler için en merak edilen 2.yerdir.
    1 ... dahanediyeyimki
  9. 9.
    mezun olunduktan sonra girilmesinin pek bir anlamının kalmadığı mekan.
    ... alisemerci
  10. 10.
    eğer okulun açıldığı hafta öğretmeninize tuvaletten çıkınca hocam açılıştan dolayı içerde top atışı var heralde derseniz disipline gitmenize neden olabilir..

(bkz: yapılmaması gereken espriler)
    ... road best