1. 1.
    öğretmenlerin hangi özelliği sizin gözünüze bu kadar batıyor.

Siz bu kadar olmaz diyip eleştiriyorsunuz.
    2 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    çünkü kendi alan sınavlarında bile başarıszlar. üniversite boyunca kendilerini geliştirmiyorlar. sonra da suçu sisteme atıp kıçlarını devirip yatıyorlar.

böyle aymazlık görmedim ben.
    -6 ... hubel
  3. 3.
    cupcake jemma yarım gün değil tam gün çalışsa ya da yazın çalışsa yine kızacaksınız.

Niye benim çocuğum kardeşim tam gün okula gidiyor.Yazın okula gidiyor diyeceksiniz.

Öğretmenin işi öğrencilerle o olmasa onun çalışmasının anlamı yok.

Yazın maaş verilmesi normalde çalışacaktı.Ama öğrenciler tatilde diye çalışamıyor.

Onun için maaş verilmese hakkaniyete aykırı olacaktır.
    4 -1 ... salon beyefendisi
  4. 4.
    Saat üçte paydos haftasonu tatil sene içinde birçok tatil yazın tatil velhasıl senenin yarısı tatil. Tüm bunlar yetmezmiş gibi büyük çoğunluğu işini iyi yapmaz.
    -3 ... sivil
  5. 5.
    Koca yaz okul da yok iken ne yapacaklardı. Öğretmenlerin aldıkları azıcık maaşı kıskanan insanlarla sonumuz Afganistan'a doğru gidiyor ya hadi bakalım
    2 ... insectoidzz
  6. 6.
    Kendileri öğretmen olmadıkları için.
    2 ... sterka sor
  7. 7.
    Hepsine değil lafım ama çoğunluğuna tabi. işini iyi yapmayan öğretmenlerden dolayı. O kayıp nesil şimdi eleştiriyor maalesef.
    -1 ... portatif
  8. 8.
    hubel öğretmenler ne yapsın.

4 yıl okuyor.

Kpss genel kültür genel yetenek eğitim bilimleri alan bilgisi sınavlarına giriyor.Mülakata giriyor.ilk aday öğretmen olarak atanıyor.

1 yıl aday öğretmen olarak kalıyor.Aday öğretmen sınavına giriyor.Kazanıyor.Sözleşmeli öğretmen oluyor.5 yıl öyle kalıyor sonra kadroya alınıyor.

O kadar elemeden geçiyor.Halen iyi değilse suç kimde hem alan bilgisinde başarısız olanlar zaten atanmıyor.20 alan netiyle atanan yok.En az 40 yapmak zorundadır.

yoksa 85 yapılması zor.

Din ingilizce öğretmenleri 70 puanla atandıkları için 20 netle ancak girebilir.
    2 -1 ... salon beyefendisi
  9. 9.
    liyakatin değil adam kayırmanın geçer akçe yapılmaya calışıldığı toplumlarda eğitim gözden düşürülmelidir ki hiç kimse haksızlığı sorgulamasın.
    eğitimi önemsizlestirmenin ilk adımı ögretmen düşmanlığı yaratmaktır. ikinci adım "okudun da ne oldun.öğretmenin ne ki sen ne olasın?" ezikliğini yaratmaktır.
    3. adım diplomasız bir futbolcuya köle olmaktır.
    2 -1 ... strawberry blonde
  10. 10.
    Ben de anlamdım gitti
    Neredeyse herkesin olabildiği hiç bir zorluk çıkarmadan erişilebilen özel harekat polisliğinin 5 bin liralık maaşları eleştirilmiyor
    Bunun aksine kadro sahibi olmak için bin bir zorlu süreçten geçen öğretmenlerin 3 bin küsürlük maaşı eleştiriliyor.
    2 -1 ... ahmet kayanin askeri