bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha çok üniversitelerde görülen durumdur. bazı kızlar iyi not almak için dişiliklerini kullanırlar. tabi kızlara zaafı olan bir öğretmene karşı bunu kullanırlar. mantık şudur; zaten her çıktığımla bunu yapıyorum, neden notumu yükseltmeyeyim...

iğrenç ötesidir! hem öğretmen için hem de öğrenci için lanetlenesi durumdur.

not: çok sık olmaz elbette. ama üniversite okuyan herkes bilir ki bu tip şeyler olabiliyor.
    7 -2 ... saldirayterk
  2. 2.
    öğretmeniyle yatan kız öğrencinin itirafları kitabında sıkça bahsedilen konudur. Hanım kızımızın, sırf 2 kredi için, öğretmenin çeşitli fantezilerine göz yummasıdır.
    2 ... harlem zencisi
  3. 3.
    kızlar ne için yatmıyor ki, not not dediğin nedir ki gülüm havası olayları...

edit: kızın biri bunu eksilemiş, olay eksi değil de.. neden kızlar yatmıyor mu seks yasağımı var nedir ? sonra kızlar meta olarak görülür diye feryat ederler
    2 -2 ... doktor mikrop
  4. 4.
    (bkz: haksız rekabet)
    1 ... yolumunustu
  5. 5.
    akıllara yılmaz güney'in bir filmindeki "olacaksa da okumuş orospu olsun" lafını getiren kızdır.
    5 ... heisenberg says relax
  6. 6.
    Akıllı kızdır. öğrenmiş yatmadan bir yerlere gelinemeyeceğini hem de daha okulluyken.
    2 -1 ... alerjikrinit
  7. 7.
    Bunlardan biri Marmara Üniversitesi öğretim görevlisidir.
    1 -1 ... kommensalizmin duayeni
  8. 8.
    akıllı olanları fotokopi çeken memurla yatan kızdır.
    2 ... yesillimon
  9. 9.
    öğretim görevlisi olursam,hayır demeyeceğim aktivite.
    2 -1 ... epiate
  10. 10.
    kendisinden once ogretmeninin ayiplanmasi gereken kiz ogrencidir. hadi kiz arsizdir, koskoca ogretmen nasil boyle bir duruma izin verir, boyle asagilik bir ise kalkisir?
    1 -1 ... yabenimsinyatopragin