1. 1.
    daha çok üniversitelerde görülen durumdur. bazı kızlar iyi not almak için dişiliklerini kullanırlar. tabi kızlara zaafı olan bir öğretmene karşı bunu kullanırlar. mantık şudur; zaten her çıktığımla bunu yapıyorum, neden notumu yükseltmeyeyim...

iğrenç ötesidir! hem öğretmen için hem de öğrenci için lanetlenesi durumdur.

not: çok sık olmaz elbette. ama üniversite okuyan herkes bilir ki bu tip şeyler olabiliyor.
    7 -2 ... saldirayterk
  2. 2.
    öğretmeniyle yatan kız öğrencinin itirafları kitabında sıkça bahsedilen konudur. Hanım kızımızın, sırf 2 kredi için, öğretmenin çeşitli fantezilerine göz yummasıdır.
    2 ... harlem zencisi
  3. 3.
    kızlar ne için yatmıyor ki, not not dediğin nedir ki gülüm havası olayları...

edit: kızın biri bunu eksilemiş, olay eksi değil de.. neden kızlar yatmıyor mu seks yasağımı var nedir ? sonra kızlar meta olarak görülür diye feryat ederler
    2 -2 ... doktor mikrop
  4. 4.
    (bkz: haksız rekabet)
    1 ... yolumunustu
  5. 5.
    akıllara yılmaz güney'in bir filmindeki "olacaksa da okumuş orospu olsun" lafını getiren kızdır.
    5 ... heisenberg says relax
  6. 6.
    Akıllı kızdır. öğrenmiş yatmadan bir yerlere gelinemeyeceğini hem de daha okulluyken.
    2 -1 ... alerjikrinit
  7. 7.
    Bunlardan biri Marmara Üniversitesi öğretim görevlisidir.
    1 -1 ... kommensalizmin duayeni
  8. 8.
    akıllı olanları fotokopi çeken memurla yatan kızdır.
    2 ... yesillimon
  9. 9.
    öğretim görevlisi olursam,hayır demeyeceğim aktivite.
    2 -1 ... epiate
  10. 10.
    kendisinden once ogretmeninin ayiplanmasi gereken kiz ogrencidir. hadi kiz arsizdir, koskoca ogretmen nasil boyle bir duruma izin verir, boyle asagilik bir ise kalkisir?
    1 -1 ... yabenimsinyatopragin