1. 1.
  bir kişiye evet dedikten sonra

  patlayan mısır gibi diğer öğrencilerinde sorduğu soru
  1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  tüm sınıfın çişini getiren soru.
  2 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  lise yılların da,genelde tüm öğrencilerin ders araların da öğretmenlerine sordukları soru..
  -ortmenim tuvalete gidebilir miyim acep?
  (tuvalete gidilir,bir sigara körüklenerek içilir ve sınıfa geri dönülür,olay budur.)
  ... febe
 4. 4.
  lisede donuna s.çsan bile hayır yanıtı alınan soru.
  ... gonulcelen
 5. 5.
  kalabalik olmadan kantine inip karin doyurma yontemlerinden biri
  ... bilmem
 6. 6.
  -saçımı yapıcam
  -anlaştığım sevgilimle buluşucam
  -sevgilime mesaj yazıcam
  -özel durum...
  -ah karnım ağrıyoo
  -kusmak üzereyim
  -neredeyse sıçıcam
  -zaten sıçtım
  -çişim var
  -kantinde tıkınıcam
  -burnumu pudralayıp gelicem

  gibi çeşitli açılımlara sahip öğrenci klasiği.öğretmenler neden hoş karşılamazlar peki bunu? .çünkü kendisi tatmin olamadığı maaşı ile geçinip gittiği monoton hayattan sıkılmış ve çocuklarla uğraşmaktan bıkmıştır ve kuşkusuz her öğretmen gibi korkunç bir aşağılık kompleksine ve diğer çeşitli komplekslere sahip biridir.bu hayatta öğrenciler onları çileden çıkartırken işlerinin gerektirdiği ve gerektirmediği küçük ayrıntıları büyütüp bize sadece egoları uğruna sundukları çeşit çeşit mantıksız kurallar yığnı haline getirirler.dizginleri tutmayınca da bu böyle gidiyor işte.küfreden öğretmen, döven öğretmen, disiplin manyağı öğretmen, sinir-moral bozan uyuz eden öğretmen, öğretmenliğe öğretmekten çok sınavlarda "boktan" bir sebepten başarılı olamamış öğrencileri dökmek veya tersten alırsak "kazık" sormak olarak bakan öğretmen... ben hepsini gördüm.iyileri de var atlamayalım - hak yemeyelim.
  ama kafayı taktığım asıl şey işte o*:
  öğretmenler her zaman büyüklük unsurlarını ön planda tutarlar, öğrencilere yaptıkları muamele hangi tür olursa olsun dikkatle bakmak gerekir, hepsinin altından farklı niyetler-düşünceler çıkabilir, bir psikolog edasıyla az çok çocuklarla ilişkileri oyunlu, alt niyetlidir**, fakat pek başarılı değillerdir yarım yamalak yaparlar bu işi ve öğrenciyseniz öğretmenden iyi dost olmayacağını sizinle çok ilgilenen ve aşırı samimi-arkadaş canlısı bir öğretmeninizden anlayabilirsiniz, devam edersek, bir çok esnek kural abartılır ve yıllarca öğrencilere farklı bir hayat sunulur nelere sebep olduklarını bilmezler ama öğrenci biraz bilgi edinip haklarını ve ne eksik ne fazla tam olması gerekeni öğrendiğinde uyutulduğunu hisseder.onlar otoritelerini öğrencilere hissettirmeyi severler.
  -1 ... fatality of fantasy
 7. 7.
  aslı öğörtmenim çişim geldi tuvalete gidebilir miyim? dir. * *
  ... isildur
 8. 8.
  lise öğrencisininde sık sık başına gelen olaydır. ne hikmetse ardı ardına gelir *öğrencilerin küçük abdestleri .dumanlı dumanlı oy bizim eller....
  ... handushka
 9. 9.
  örtmeni her seferinde izin verdiği halde 'acaba bu sefer de izin verir mi,vermezse sictik..hem de harbiden sictik' diye düşünmesine sebep olan sual..
  liselerde pek görülmez ama özellikle ilk 3 sene çeşitli bahanelerle birlikte örtmenin bir türlü hızlı yol alamamasına neden olur..
  ... cupid
 10. 10.
  Dersten sıkılıp yalandan çişi gelmiş numarası yapılırken sorulan sorudur.
  1 ... gastrikinhibitorpolipeptit