1. 120.
  öğretmen ve öğrenciler hakkında soruşturma başlatılmış. inşallah öğretmen bir ceza almaz.
  ... leyte
 2. 119.
  her fırsatta öğretmenlere laf atan saygısız insanların izlemesi gereken görüntülerdir. öğretmenler bu ve bundan bile daha kötü ortamlarda çalışıyorlar. o yüzden her fırsatta öğretmene çamur atacağınıza azıcıkta olsa o insanlarla empati kurun ve kendinizi bu öğretmenin yerine koyun.
  1 ... luftwaffe pilot
 3. 118.
  Burası meslek lisesi değil bir anadolu lisesi fakat bunun yine de bir önemi yok aslında. Liseler beyinsiz ve karaktersiz öğrencilerle dolu. Adam alfabeyi bilmeden orta okuldan mezun olabiliyor. Ee durum böyleyken liselerin kaliteli öğrencilerle dolup taşmasını bekleyemezsiniz.

  Sadece kendi okuduğum liseden örnek verecek olursam. Öğrenciye hoca yine birşey yapamazdı. Müdür okuldan atamaz uzaklaştırma cezası veremezdi. Çünkü okul ırkçılık yapmıyorum ama kürt doluydu. iyice pkk yuvası olmuştu. Bunların çoğu akrabaydı ve birbirlerini tutarlardı. Uyuşturucudan ruhsatsız silah bulundurmaya ne ararsan bunlarda var. Polis denetimi yok, okul güvenliği türkiye de zaten yok. Şimdi öğretmen ölmek istemiyorsa çocuğa katlanmak zorunda. Ana babaları zaten çocuklarını siktiretmiş çünkü aynısından 12 tane daha var evde. Müdürler ve öğretmenler bela olmasın diye bu tipleri hızlıca mezun etmeye bakıyor. Haklılar aslında. Her gün böyle aptallarla uğraşmak büyük dert.

  Öncelikle bu tarz ibneleri yetiştiren anne ve babaların kondom kullanmadıkları için cezalandırılmaları gerek. Bunu yürekten istiyorum çünkü bu tipleri yetiştiren ebeveynlerde fındık kadar beyin yok. Bütün beyinsel faliyetleri çiftleşmek üzerine kurulu. Öğrenci içinse müdüriyet bir öğrencinin okul hayatını kolay bir şekilde bitirme yetkisine sahip olmalı. Aksi takdirde liseden de beyinsizleri mezun edip üniversiteleri o beyinsizlerle doldurmuş oluyoruz. Sonra da o üniversitelilerden memleketi kurtarmalarını bekliyoruz. Halbuki bu insanlar kendilerini bile kurtaramayacak kadar aciz insanlar. Ve mecbur bunlardan medet ummak zorunda kalıyoruz.
  5 ... pehlivanoglu x
 4. 117.
  Bugün kendi öğrencilerimle bu konu hakkında sağlam sohbet kastık.

  Tabi klasik bir noktalama oldu.
  "görün nasıl öğrenciler var. Kıymetimizi bilin hocaaaaaaağğğm"

  işin doğrusu bu gerçi. Öğrenci var, öğrenci var. Burada atar yapmak kolay ama bazı arkadaşlarımdan aldığım şikayetleri düşününce çalıştıkları okulda tek öğrenciyi sağ bırakmamak lazım.

  Zor ortamlarda çalışan öğretmenlere sabırlar.

  Kendi öğrencilerime de sevgiler...
  5 -1 ... ekolea
 5. 116.
  meslek lisesi değil yalnız o, anadolu lisesi her kötü olayı meslek lisesi öğrencilerinden biliyorsunuz araştırın biraz.
  2 -2 ... tamam iyi boyle
 6. 115.
  (bkz: meslek liseleri kapatılsın)
  1 ... kazangap
 7. 114.
  şimdi bu öğretmen o dingile iki tane yapıştırsa suçlu olacak , yapıştırmasa şekildeki gibi disiplin hak getire iki ucu pis değnek .
  4 ... serpico81
 8. 113.
  bir öğretmen olarak dayağa karşıyım. kimsenin kimseyi dövmeye hakkı yosdjasaegklja lan o kırmızılıyla önde oturan, masaya vuran, ayaklarını öne uzatmış, ana karnında dayı yarrağı yemiş ensest evlatlarını duvarlara vura vura döveceksin. burunları kırılacak, dudakları patlayacak, dişleri dökülecek sonra o sınıf bak nasıl susuyor mezun olana kadar.

  başka türlü bu zibidiler ibret almazlar. o hocaya koca bir yılı zindan ederler. düşünün bunu erkeğe yapan, kadın hocalara ne yapıyordur...
  4 ... comarlarin korkulu ruyasi
 9. 112.
  sahip oldugu egitim sisteminin bilgili insan yetistirmek gibi bir amaci olmayan ulklerde sikca gorulen bir okul manzarasidir.

  ulkenin yuzde 70ine sirayet etmis olan birbirinden nefret etme,cehaletin kabullenilmesi,kimsenin kimseye saygisi ve hosgorusu olmamasi gibi etmenlerin genc nufus uzerindeki etkisi tamamen budur.

  turkiye de saygi sadece sana kanuni olarak ceza verebilecek yada maddi olarak senden daha guclu olanlara duyulan ici tamamen bosaltilmis sahte bir kavramdir.

  koca ulkede, mudurun calisanina,taksicinin musterisine,doktorun hastasina, siyasetcisinin hapkina gram saygi ve sevgisi olmadigi dusunuldugunde , vucudunda tam randimanli calisan tek uzvu penisi olan sosyal medya kolesi bir ergenin ogretmenine saygi duymasini beklemek buyuk sacmaliktir.

  el birligi ile bu ulkenin en temel kavramlarindan biri olan buyuklere saygi kucuklere sevgi mottosunu yok ettik.
  2 ... wake up neo
 10. 111.
  Ülkede her olumsuz gelişmenin hükümete bağlandığını bir kez daha gözler önüne seren muhalefetin bundan ibaret olduğunu sananların ne denli çok olduğunu açığa çıkaran vahim olay.
  -9 ... masper