1. 131.
  Biride dememiş ki sınıfta bir tane bile dinine bağlı bir müslüman evladı yok.

  Çoğu kafir büyük ihtimalle puta tapıyorlar.kahkahalar felan hayır yani neye gülüyorsun aq yıkığı.

  Bir tane bile tesettürlü hanımefendi yok en çok zoruma bu gitti üzüldüm.

  Görün ışte bakin din her şeydir.

  Orda bir tane ehli müslüman olsa başı kapalı bu tarz şeyler olur muydu olmazdı tabi ki.

  Bu nasıl öğretmen daha ingilizce konuşamıyor çok acı verici.

  Çok acıdım.
  -3 ... s h a k t a r v8
 2. 130.
  öğretmen ve öğrenciler hakkında soruşturma başlatılmış. inşallah öğretmen bir ceza almaz.
  ... leyte
 3. 129.
  her fırsatta öğretmenlere laf atan saygısız insanların izlemesi gereken görüntülerdir. öğretmenler bu ve bundan bile daha kötü ortamlarda çalışıyorlar. o yüzden her fırsatta öğretmene çamur atacağınıza azıcıkta olsa o insanlarla empati kurun ve kendinizi bu öğretmenin yerine koyun.
  1 ... luftwaffe pilot
 4. 128.
  Burası meslek lisesi değil bir anadolu lisesi fakat bunun yine de bir önemi yok aslında. Liseler beyinsiz ve karaktersiz öğrencilerle dolu. Adam alfabeyi bilmeden orta okuldan mezun olabiliyor. Ee durum böyleyken liselerin kaliteli öğrencilerle dolup taşmasını bekleyemezsiniz.

  Sadece kendi okuduğum liseden örnek verecek olursam. Öğrenciye hoca yine birşey yapamazdı. Müdür okuldan atamaz uzaklaştırma cezası veremezdi. Çünkü okul ırkçılık yapmıyorum ama kürt doluydu. iyice pkk yuvası olmuştu. Bunların çoğu akrabaydı ve birbirlerini tutarlardı. Uyuşturucudan ruhsatsız silah bulundurmaya ne ararsan bunlarda var. Polis denetimi yok, okul güvenliği türkiye de zaten yok. Şimdi öğretmen ölmek istemiyorsa çocuğa katlanmak zorunda. Ana babaları zaten çocuklarını siktiretmiş çünkü aynısından 12 tane daha var evde. Müdürler ve öğretmenler bela olmasın diye bu tipleri hızlıca mezun etmeye bakıyor. Haklılar aslında. Her gün böyle aptallarla uğraşmak büyük dert.

  Öncelikle bu tarz ibneleri yetiştiren anne ve babaların kondom kullanmadıkları için cezalandırılmaları gerek. Bunu yürekten istiyorum çünkü bu tipleri yetiştiren ebeveynlerde fındık kadar beyin yok. Bütün beyinsel faliyetleri çiftleşmek üzerine kurulu. Öğrenci içinse müdüriyet bir öğrencinin okul hayatını kolay bir şekilde bitirme yetkisine sahip olmalı. Aksi takdirde liseden de beyinsizleri mezun edip üniversiteleri o beyinsizlerle doldurmuş oluyoruz. Sonra da o üniversitelilerden memleketi kurtarmalarını bekliyoruz. Halbuki bu insanlar kendilerini bile kurtaramayacak kadar aciz insanlar. Ve mecbur bunlardan medet ummak zorunda kalıyoruz.
  5 ... pehlivanoglu x
 5. 127.
  Bugün kendi öğrencilerimle bu konu hakkında sağlam sohbet kastık.

  Tabi klasik bir noktalama oldu.
  "görün nasıl öğrenciler var. Kıymetimizi bilin hocaaaaaaağğğm"

  işin doğrusu bu gerçi. Öğrenci var, öğrenci var. Burada atar yapmak kolay ama bazı arkadaşlarımdan aldığım şikayetleri düşününce çalıştıkları okulda tek öğrenciyi sağ bırakmamak lazım.

  Zor ortamlarda çalışan öğretmenlere sabırlar.

  Kendi öğrencilerime de sevgiler...
  5 ... ekolea
 6. 126.
  meslek lisesi değil yalnız o, anadolu lisesi her kötü olayı meslek lisesi öğrencilerinden biliyorsunuz araştırın biraz.
  1 -2 ... tamam iyi boyle
 7. 125.
  (bkz: meslek liseleri kapatılsın)
  1 ... kazangap
 8. 124.
  Çocuklar eğlenmiş ne var yani eğlenmesin mi?

  Az bile yapmışlar.

  Sınıfta bir tane ehli müslüman türbanlı yok o zoruma gitti.
  3 -6 ... s h a k t a r v8
 9. 123.
  şimdi bu öğretmen o dingile iki tane yapıştırsa suçlu olacak , yapıştırmasa şekildeki gibi disiplin hak getire iki ucu pis değnek .
  4 ... serpico81
 10. 122.
  bir öğretmen olarak dayağa karşıyım. kimsenin kimseyi dövmeye hakkı yosdjasaegklja lan o kırmızılıyla önde oturan, masaya vuran, ayaklarını öne uzatmış, ana karnında dayı yarrağı yemiş ensest evlatlarını duvarlara vura vura döveceksin. burunları kırılacak, dudakları patlayacak, dişleri dökülecek sonra o sınıf bak nasıl susuyor mezun olana kadar.

  başka türlü bu zibidiler ibret almazlar. o hocaya koca bir yılı zindan ederler. düşünün bunu erkeğe yapan, kadın hocalara ne yapıyordur...
  4 ... comarlarin korkulu ruyasi