1. 1.
    1-2 saat kadar önce bir arkadaşım bana vatsaptan şu video'yu gönderdi:

https://yadi.sk/i/wQ4pOyjA3SFmPR

videoyu dehşetle izledim. burasının ileride çocuklarımızı göndereceğimiz okullar olduğunu düşünerek daha da kahroldum. burası türkiye'nin herhangi bir yerindeki bir meslek lisesi büyük ihtimalle. türkiye'nin çoğu yerindeki meslek liseleri maalesef böyle.

almanya'da meslek liseleri takır takır mühendisler yetiştirirken türkiye vaziyeti yine diğer dallarda olduğu bu eğitim konusunda da berbat.
    74 -8 ... serapci
  2. 2.
    Cidden var boyle tipler ne yazik ki.bizzat sahit oldum.mesleğimin ilk senesi ve ben meslek lisesinde ücretli ogretmenlik yapiyorum.düşünün bendeki toylugu. Dahası torna tesviye bolumu öğrencilerine giriyordum. Bir öğrencim vardı evlere senlik. inanin tokat atasim geliyordu her gordugumde.kendisi de baya yapılı bir öğrenciydi. Surekli ergen belalti muhabbeti yapardi. Sinifa girdigimde benimki geldi derdi her seferinde dusunun artik terbiyesizligi.çok bagirdim cagirdim agladim ailesiyle gorusldu disiplindi falan derken baktim daha fazlasini yapiyo.ancak bu tarz bir ogrenciye en buyuk ceza gormezden gelmektir sonradan anladim.her seferinde duymazdan geldim ve sonunda vazgeçti benimle uğraşmaktan.onun dışında kimsenin şahsıma yönelik bir saygisizligi olmadi ama malesef suanki durum daha da icler acisi.öğrenci birkere meslek liseliyim ben benim hayzalik yapmak gorevim imajina burunuyor nedense toplumda da boyle bir algi olusuyor.öğretmenin bir yaptırımi yok.en fazla idareye gonderiyorsunuz.bu zamana kadar okuldan atılan bir öğrenci görmedim.
    95 -3 ... nerissa
  3. 3.
    utanarak izlediğim videodur.
    31 -3 ... enyuceniz
  4. 4.
    Yazıklar olsun.
    21 ... sevdanolmasaa
  5. 5.
    adam da hala el em en o pi kü ar es ti yuğ falan diyor.

deep web kaçıncı seviye bu video? el em en. saykoluğa gel.
    8 -5 ... ucgende alan
  6. 4.
    Devlet size ingilizce ogretmeni yollamış, bir sırada iki kişi oturuyorsunuz, arkada akıllı tahta var. Rahat mi battı? Ama bu malları hayat öyle bir sikecek ki keşke o ogretmen bizi gerekirse domaltip sikseydi de dersimizi calissaydik diyecekler.
    70 -2 ... ata ters binen kovboy
  7. 3.
    Atatürk gençliği bitmiş tayyip gençliği başlamış.
    49 -31 ... portatif
  8. 4.
    öğretmenler çok para alıyor, çok tatil yapıyor değil mi? Ha unutmadan mesaileri de az çalışma saatlerini arttırmak gerek.

Alın size bir öğretmenin sıradan bir günü.

Ne kadar dayanabilirsiniz buna, öğretmeye hevesiniz kalır mı?
    Her sabah büyük bir mutlulukla gidersiniz işe değil mi?

Her okulda böyle değil ya da öğretmenin beceriksizliği diye düşünenler olabilir ama inanın üç aşağı beş yukarı her yerde durum bu ve o ağzınızdan düşmeyen iki ay tatil olmasa okullarda öğretmeninden öğrencisine herkes cinnet geçirir.
    34 -9 ... yemek yapan hasin erkek
  9. 5.
    bu tür manzaraların yaşanmasında tek suçlu ebeveynlerdir. çocukları doğduklarından beri öyle bi yetiştiriyorlar ki böyle spastik, şımarık bir nesil çıkmaması imkansız. aileler, veletlerinin yaptığı yanlışları görmezden geliyor hatta hatalarını gördükleri halde destek bile çıkıyorlar.. ''çocuk dediğin yaramaz olacak vuracak kıracak'' gibi sözler çocukları yetişkirilirken benimsenirse daha böyle ergen manzaraları çok görürüz. kesinlikle önce bu ailelere iyi bi eğitim vermek lazım.

her doğuran kendi veledini übermensch sanıyor..

neyse 2-3 yıl kaldı veletler görüşcez sizle
    17 -2 ... seni sirra vakif ettim
  10. 6.
    Karşıma gelse keşke de sinek gibi yapıştırsam duvara amk piçini. Kameranın önündeki piçi de sike sike zayıflatacaksın. Ülke cidden bombok bir yere doğru gidiyor. Ahlaksızlık diz boyu. Özellikle meslek liseleri, türkiye'nin her yerinde bu şekilde. Uyuşturucu bağımlıları çok zaten, hamile kalan kızlar, her türlü pislik, itlik, puştluk bu amk evlatlarında. Türkiye hiçbir zaman şimdiki gibi yozlaşmamıştı. Yazık ülkeme.

Edit: yalnız burada öğretmenin de bir mal olduğunu söylemek gerek. Bu piçlerin böyle olmasında onun da payı var. Ne kadar piç olursa olsun öğrenciler, bunlara izin vermeyecekti ama izliyor sadece hıyarto.
    9 -5 ... calcio