1. 16.
    Ah be çocukluğum, ne güzel zamanlardı büyüdük artık koca adam olduk insan özlemiyor değil.
    ... devilworld
  2. 15.
    Aklıma geldikçe ana avrat sövüyorum o öğretmenlere. Çocukluk travması sanırım. Münevver diye bir kaltak vardı az dövmedi bizi ödev yapmamışız diye. Sana ne mk karısı. Evdeki boş zamanıma ne karışıyorsun. O zaman tepkimiz çıkmıyor diye eziyorlardı bizi.
    1 -1 ... lenova
  3. 14.
    Bide çöp kutusu önünde kalem açar dedikodu yapardık.
    1 ... gerigelmeyenbumerang
  4. 13.
    Onu bunu bilmem,bizim lisede bir kimya hocası vardı adam 1 dakika'da şak şak diye 1150 tane şamar atıyordu.Saygı ve duaylan
    ... sosyalist ceyda
  5. 12.
    Eee utanma vardı, kafamızı kaldıramaz ilk gördüğümüz şeye kitlenirdik utancımızdan. Şimdi o kovayı öğretmenin kafasına geçiriyorlar.
    2 ... huzursuz adam
  6. 11.
    Bizim okulda fırça yerken erkeksen hocanın gözünün önünden kafayı çevir anında şimşek çakardı gözünün önünde. Birde lisede coğrafya hocası vardı. Favorilerden tutup çekerdi dürzü.
    1 ... kara0584
  7. 10.
    Utanmak nedir bilen, şımarık olmayan, ahlaktan nasibini almış öğrenci davranışı.

Şimdikilere "sus" diyorsun ya pis pis sırıtıyor, ya duymamazlıktan gelip devam ediyor ya da "bon konoşmodom ko hocom".

Veliler öz güvenli çocuk yetiştireceğiz diye şımarık çocuklar yetiştirdi. Yaz bitiminde başlarından savdıkları uygun davranmayı bilmeyen çocukları sınıftaki eğitim öğretimin de aksamasına neden oluyor.
    1 ... calliopee
  8. 9.
    Ben de diyorum bunlar niye çöp kutusuna bakıp duruyor.
    7 ... loveneverdies
  9. 8.
    Bizim gözler sıraya kilitlenirdi. O biraz daha hallice.
    2 ... gazeloglu
  10. 7.
    azar mı? sizin okulda hümanizm egemenmiş azizim. bizimkinde yüzük vardı gocuman taşlı, onla vururdu. yine de severdim ama öğretmenim sonuçta.
    1 ... masklavi