1. 1.
  Şüphesiz ki ilkokul günlerine dair bir anı. o bağırırdı, ben de korkunç gözlerine bakmamak için köşedeki çöp kutusuna kilitlenirdim. ne bağırıyon ufacık çocuğa.
  30 -4 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 2. 2.
  bi keresinde başıma gelmişti. mustafa kemal'in doğum yeri ve yılını bilemediğim için azar yemiş, o sırada çöp tenekesine kitlenmiştim. çok şükür geride kaldı o kötü günler.
  5 -6 ... folkan iyesta cicisler
 3. 3.
  azar yesek iyi sol kulağım çekiştirilmekten sağ kulağıma göre 1 cm uzun ilkokul hocam öperim o sol kulağımı çekiştiren güzel ellerinizden.

  benim sorulan sorulara doğru cevap vermek veya bilgisiz tembel olmakla ilgili sorunum yoktu tamamen haytalık öndekine silgi at arkadakinin defterini sakla falan gibi durumlar.
  3 ... hayta38
 4. 4.
  Benimkiler deftere bakıyor sürekli, taa çöpe bakmaya bile zahmet etmiyorlar. Evde azarın ilahını yiyen çocuk benim azarımdan etkilenmiyor bile haklı olarak. Ayrıca evde ebeveynden azar işitirken halı desenini ezberlemeyle eş değerdir kendisi. Allah’ım nolur bitsin bu eZiyet diye düşündürür.
  2 -1 ... cupcake jemma
 5. 5.
  Ben hep dayak yedigim için bu durumu bilmiyorum.

  Not : dayaklari hak etmisimdir.
  4 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  oha çok iyi tespit dediğim kilitlenme.

  "suçluyum, ver ayarı hocam" kitlenmesi. o gri çöp kovasının kenarları da hep böyle bi kırmızı olurdu hatırlar mısınız. yerler falan.
  4 ... aeneskral
 7. 7.
  azar mı? sizin okulda hümanizm egemenmiş azizim. bizimkinde yüzük vardı gocuman taşlı, onla vururdu. yine de severdim ama öğretmenim sonuçta.
  1 ... masklavi
 8. 8.
  Bizim gözler sıraya kilitlenirdi. O biraz daha hallice.
  2 ... gazeloglu
 9. 9.
  Ben de diyorum bunlar niye çöp kutusuna bakıp duruyor.
  7 ... loveneverdies
 10. 10.
  Utanmak nedir bilen, şımarık olmayan, ahlaktan nasibini almış öğrenci davranışı.

  Şimdikilere "sus" diyorsun ya pis pis sırıtıyor, ya duymamazlıktan gelip devam ediyor ya da "bon konoşmodom ko hocom".

  Veliler öz güvenli çocuk yetiştireceğiz diye şımarık çocuklar yetiştirdi. Yaz bitiminde başlarından savdıkları uygun davranmayı bilmeyen çocukları sınıftaki eğitim öğretimin de aksamasına neden oluyor.
  1 ... calliopee