1. 1.
  evde öz ana ve babasının kahrını çekemeyip okula gönderdiği yazın okul açılsa da kurtulsak diye dua ettiği çoğu anlama özürlü arıza öğrencilerin bozduğu psikolojilerini düzeltmek için maaşlarını psikolojik terapiye, faranjit, varis tedavisine yatırıyorlar.
  9 -10 ... seruven44
 2. 2.
  (bkz: ekmek elden su gölden) bol bol yatış. zaten bu mesleği bize kutsal diye yutturdular, az sayıda cefakar öğretmen harici çoğu tatili bol memuriyet gözüyle bakmaktadır.
  7 -7 ... haydigelgidelim
 3. 3.
  6 ay ogretmenlik yapip birakan birisi olarak soyleyebilirim ki ogretmenler psikolojik ve fiziksel olarak yipranmaya en musait insanlar.

  hayir ogrenciler icin cok calisti , tatili haketti denebiliyorken o ogrenci denen yaratiklardan 500 tanesini tum sene kontrol etmeye calisan insana o 2 aylik tatil neden cok goruluyor anlamiyorum...
  10 -7 ... wake up neo
 4. 4.
  şu noktada öğretmene laf etmeyi düşünen varsa saat 4 lerde biten dersleri ardından yapılan kurs belleticilik gibi görevleri aklında bulundurarak laf etsin. öğretmenden fazla mesai yapan memur yok şu an. ki bunlar aslında güzelce de yapılabilir ama öğrenci profili artık bi on sene önceki kadar bile değil. bu da işleri daha da zorlaştırıyor.
  2 -3 ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  bunu diyene, sadece 1 ders saatini öğretmen olarak geçirmeye davet ediyorum. o zaman anlar bizi.
  ... before walk after run
 6. 5.
  tatil yapıyorlar. yapsınlar arkadaşım.

  iş yok işte, adamları iş yok diye sanayiye mi verelim?
  ayrıca yıl içinde izin kullanamıyorlar. öyle 2 gün 3 gün izin alayım şuraya buraya gideyim işi çok zor. hele sınıf öğretmeni ise imkansız.

  bu işin fizyolojisi bu. yılda 70 gün kadar tatil var. işin şartları en başından beri böyle. ille kamuda çalışıyorlar diye diğer memurlarla bir tutmaya gerek yok.

  edit: çok uzun mesai yaptıklarını falan söylemek de saçma bir yorum olur. 12-12 çalışan, 24-24 çalışan memurlar var.
  4 -2 ... raduyev
 7. 6.
  bozulan psikolojilerini düzeltmek için nadasa çekiliyorlar.
  2 -3 ... seruven44
 8. 7.
  Yaz. Maaşında aldıkları paraları sayıyorlar, nasıl bu ülke için öğrenciler için daha verimli daha bilgili olurum diye çalışanını görmedim. Bazıları da ek gelir için başka başka iş yapıyorlar ki yapsınlar buna karşı değilim çalmıyorlar sonuçta fakat önce öğretmenlikten aldıkları maaşı haketsinler
  5 -2 ... melankolistt
 9. 8.
  öğretmenlerden başkası yanıtlayamaz.
  ... monk of monkmountain
 10. 9.
  Kral meslek.net.
  -1 ... pasif paso agresif