1. 1.
  turkiye de bir an once devreye sokulmasi gereken sistemdir.

  bu gruba mensup kisiler her yil bagimsiz kuruluslar tarafindan , hatta mumkunse avrupa birligine dahil ulkelrden biri olan finlandiya nin saglayacagi psikologlar tarafindan senelik duzenli olarak psikolojik teste sokulmalidir.

  bu ulkede insan hayati bu kisilerin parmaklarinin ucunda ve toplum olarak ulkenin butun kesimleri ileri derecede ruhsal bozukluklar ile yasamakta.
  6 -3 ... wake up neo
 2. 2.
  Bununla ilgili bir anımı anlatayım sizin yapılmadığını düşündüğünüz testi tamamladım cevaplarıma psikiyatr bakıyor ve bir tanesi dikkatini çekmiş diyor ki bana "neden insanlara güvenmekten korkuyorsun" bu kadar saçma ve cevabını bildiğiniz bir soruyu neden sordunuz dedim. Sadece güldü. Eyyorlamam bu kadar.
  5 ... blindur mergen
 3. 3.
  Katıldığım proje. adamın feleği şaşmış belinde yasal silahla terör estiriyor. Ya da öğretmenler için söyleyeyim,
  bir bayan öğretmen için öğrenci yorumu şu: hocam, sanki x hocanın içine şeytan girmiş!
  Bunlar ciddi problemler. Böyle insanlar tedavi edilmeli ya da daha uygun mevkilerde isdihdam edilmeli.
  2 ... iki teker
 4. 4.
  öğretmeni finlandiyada, polisi ingilterede, savcıyı da almanyada eğitelim. en temizi hem teste gerek kalmaz hem hepsinin en kaliteli olduğu yerde işi öğrendikleri için kaliteleri yüksek olur.
  2 ... flat head
 5. 5.
  Devlet büyüklerinin yıllardır yapmamak'da ve anlamamak'da ısrar ettikleri bir isteğimizdir. Devletin önemli organların'da yer alan meslek gruplarını ve özellikle ehliyet alırken bir psikolojik test şart.
  1 ... iiiblacktoothiii
 6. 6.
  finlandiya'dan sonrasını okumadığım başlık.
  ... klaus kinski