1. 1.
    Kimse kusura bakmasın, 3 yıldır işsiz kalıp atamaların adaletsizliğinin cefasını çeken biri olarak yapacaklarımdır.
    Evet sonunda öğretmen oldum ve ilk şımarıklığımı yakında yapacğım.
    O güne kadar bu başlık ön şımarıklığım olsun.

1 - maaşımı asgari ücret alanlara nispet yaparcasına paylaşıyorum.
    Bu ay 4219 tl 39 kuruş geçti elime
    2 - 1733,78 liralık araç kredisi taksidimi ödedim ve otobüsle işe gidenlere nispet olsun diye yazdım.
    Devamı gelecek.
    Oley

Edit: bu ay elime geçen para tam olarak aldığım maaş değil bir kaç yüz tl fazla geldi bu ay komşunun gerizekalı çocuğu sağolsun 4 saat ders anlattım ailesi ücret sordu gerek yok dedim 300 tl koyup göndermiş zarfın içinde (normalde 300e o çocuğa ders anlatmayı geç kitabın şu sayfalarını deftere geçir der bi saat yaZdırır gönderirim ama komşıluk yapmış oldum)
    7 -27 ... hakan yavas
  2. 2.
    3 - siz 10 saat mesai yapıp fazladan kalan işleri de 1 saatte tıparlamaya çalışırken toplam 12-13 saat sonra eve gelirken ben haftanın bir günü 2 saat gidiyor haftanın 2 günü ise 6 saat gidiyorum.
    Haftada toplam 27 saat derse giriyorum bu dönem.
    6 -1 ... hakan yavas
  3. 3.
    4- yaz için şimdiden tatil yeri ayarladım bile 3 hafta herşey dahil tatil yapacağım.
    3 -1 ... hakan yavas
  4. 4.
    (bkz: görgüsüzlük)
    15 -1 ... nazorellaschulz
  5. 5.

2 ... leyte
  6. 6.
    Girgisizlik.
    Hassiktir.gov.tr
    5 -5 ... hakan yavas
  7. 7.
    4200 lirayla hava atanı da yeni görüyorum aq ahaha.
    13 -2 ... anima mundi
  8. 8.
    ileride illaki lise ortamlarında da takılırım oradaki bazı 18+ güzellikleri de hukukun açıkları ölçüsünde değerlendiririz.
    1 -11 ... hakan yavas
  9. 9.
    Ama en zevklisi o tatili bütün herkesin gözüne gözüne sokmak 2 ay köpek gibi maaş alıp alıp yemek olacak.
    Sözlükte her gün bir fotoğraf niyetim var.
    3 -1 ... hakan yavas
  10. 9.
    4200 le hava atıyor...

Annem ne cektin sen bunu yapıcak?
    18 ... peynirlipogaca