1. 1.
  efenim sınıfın en azılı kopyacalarından olmasının yanı sıra bütün derslerde kopya çekme alışkanlığıyla bilinen, nereseyse bütün hocaların kopya çekmesin diye cephe aldığı öğrencidir.
  sınıfta herkes ikişerli/üçerli otururken herhangi bir sırada ki öğrenci fazlalığından dolayı, öğretmenin aralarından bir tanesini seçmesi ile öğretmenin masasında sınava girmek zorunda kalan öğrencidir.
  sınıfın en çalışkan çocuğu olmasına rağmen, çalışkan öğrenci profiline denk düşmeyen yani anlıyacağınız çalışkan ama kopya veren, tembel çocukların can simidi olan biri olduğu hocalar tarafından bilinmesinden dolayı dava arkadaşlarından ayrı düşürülen öğrencidir.
  son olarakta masasında hiç bir öğrencinin sınava girdiği görülmemiş olmasına rağmen, hocanın kopya çekerken yakaladığı ve üzerinde ceza-i işlem, yaptırım * uygulamaktan kaçınıp * inisiyatifini kullanarak, sınavın kaldığı yerden devam etmesi için rutinini bozup masasına gönderdiği öğrencidir.
  14 ... der ve uzaklasir genc adam
 2. 2.
  sanki ayrıcalıklıymış, torpilliymiş gibi anlamsız bir hava içine giren öğrencidir.
  4 ... esprimakinasi
 3. 3.
  lise boyunca insana yapışan etiketlerden sonra, tüm sınavları bu şekilde girerek, size zorlu anlar yaşatan durumdur. bir de bunun sınıftan ayrı olarak sınava başka bir ders girme durumu vardır ki, o daha da beterdir.

  bu da böyle bir anımdır
  3 -1 ... tudor lodge
 4. 4.
  çatır çatır birbirinden kopya çeken arkadaşlarını gören ve bulunduğu konumdan ötürü içinden lanet okuyan acınası öğrencidir. (bkz: biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar)
  ... kunefe
 5. 5.
  sınav boyunca hocaya, kendine, gözünün önünde kopyanın .mına koyan sınıf arkadaşlarına allah ne verdiyse ana avrat düz giden öğrenci.
  1 -1 ... bahadir
 6. 6.
  eğer benim gibi asosyal biriyse; tüm sınıfın karşısında sınava bir türlü konsantre olamayan öğrencidir.
  ... emptywords
 7. 7.
  en rahat kopya çekebilecek öğrencidir.taktiği bilsin yeter.hocalar genelde sınıfın ortasında dururlar.ve bu öğrenciye sırtları hep dönüktür.yani öndeki arkadaşla yapılabilecek kopya muhabbetini olayı abartmadığınız sürece farketmesi mümkün değildir.
  3 ... soffy
 8. 8.
  sınavdan erken çıkmayıp sabırla beklerse erken çıkan arkadaşlarının kağıtlarından cevap araklayıp geçecek kadar not alabilecek öğrencidir.
  1 ... rainfall
 9. 9.
  sınıfın en çalışkan ya da en kopyacı öğrencisidir.
  ... antisocial
 10. 10.
  öğretmen ona bakmazken çok ballı bir yerdeyim dercesine sınıfa doğru arsız arsız sırıtandır. *
  1 ... izafiyetsiz