1. 1.
    daha ağır yazacaktım ama her ne olursa oldun kadına saygımdan yazamadım.

''25 yaşındaki öğretmen Merve Çavdar, ataması yapılmaması nedeniyle girdiği işsizlik bunalımı sonucu geçtiğimiz gün yaşamına son vermişti. Ölümünün üzerine AKP Gençlik Kolları Yöneticisinden içindeki kin ve nefreti dışa vuran insanlık dışı sözler geldi.''

AKP Esenler Gençlik Kolları Yöneticisi Şeyma Korkmaz adlı yaratığın attığı tweet şöyle...

“Atanamayan 500 bin öğretmen var. Kimse intihar etmiyor dini imanı Allah korkusu olanlar. demek ki ateist deist imiş bu bayan gittiği yerde cehennemdir tabi Allah bilir ama görünen köyde kılavuz istemez yani. bir de cehape nin bir oyu daha azaldı”

ayrıca tweet'in sonuna da bir gülümseme imojisi koydu.(abc haber portalı)

işte ''gerçek akp bu'', insanı seven herkes bu yaratığa tepki vermeli.

milleti,halkın parası ile insanların inançlarına saldıran sapık diyanetin verdiği beyanatların sonucu bu.

maalesef.
    29 -14 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    La yarram hesap sahteymiş. Yavşağın biri yurt dışından hesap açıp isim değiştirmiş twitterda baştan aşağı herkes söylüyor.

Ak partiyi linç edicez diye aptal gözükmeyin amk salakları. Sizin yüzünüzden bu ülkeyi bu palyaçolar yönetiyor.

Salak saçma muhalefet yapmayın. S2kler.
    2 -14 ... tyler durden is alive
  3. 3.
    Birinin intiharına sevinmek hayvanlıktan aşağıdır.nokta.
    1 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    Kendisi çabucak her yere atandığı için atanamayan öğretmenin halinden anlaması olanaksız.
    Allah kimseyi işsiz güçsüz bırakmasın.
    Bir insan parasız kalabilir, fakir olabilir ama insanın başına gelebilecek en kötü şey sabah kalktığında gidecek bir işin olmamasıdır.
    Hele bu insan öğretmen olma hayali ile 4 sene okuyup o umutla yaşamış biriyse allah kolaylık versin.
    Işte şeyma gibiler bunu anlayamaz.
    Bir de dalga geçerler.
    Yazıklar olsun.
    8 -7 ... tengir budun
  5. 5.
    kıza allah rahmet eylesin, açıklamayı da desteklemiyorum ama, iş garantili mezuniyet diye birşey olabilir mi..

türkiye'de öğretmen açığı ne kadardır? de ki, 400000... ki imkansız..
    şu anda 500000 atanamayan öğretmen var.. senede tüm bölümlerden 60000 öğretmen mezun oluyor.. kaldı ki, atama yapılsa, önce kadrosuz (ücretli vs) çalışan, bir ayağı devlette bir ayağı dışarıda olanlardan başlamak bir teamüldür.. işimiz gücümüz yok, her önüne gelen öğretmen diye devlete girsin, biz de maaşını mı ödeyelim?
    3 -7 ... prifesor lepistes
  6. 6.
    http://www.abcgazetesi.co...igmayan-sozler-84666h.htm
    ... eratosthenes
  7. 7.
    yaşamak güzeldir.
    erip yetmeyin. allah bizimledir. be. ya.
    1 ... ruzhan
  8. 8.
    (bkz: yandaşlar sapık ve azgın bir topluluktur)
    2 -1 ... rumeli71
  9. 9.
    Yönetim kurulu üyesi olunca ne bokum olunmuş oluyor?
    ... n dakota
  10. 10.
    şerefsizliğin nirvanasını aşmış salağın tekidir.
    -1 ... nicke lan jello