1. 91.
    Bence orijinal japon versiyonunu açın izleyin olsun bitsin . Ben son bölümünü izledim çözdüm olayı
    ... sperm man
  2. 92.
    2.bölümünü an itibari ile bitirdiğim dizidir.

ilkercim kalelicim ne güzel adamsın vesselam.

Neyse, konu bir iki bölüme biticek tıkanıcak gibi duruyor.
    1 -1 ... winxperisi
  3. 93.
    Hadi öğretmeni geçtim,o kadar çocuğun esaritini polis şefine kadar herkesin dahil olmasını gerektirecek nasıl bir sebebe bağlayacaklar konuyu, merak ediyorum.
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 94.
    Saçma sapan bir dizi.
    -2 ... zall bana hep abi der
  5. 95.
    ilk bölümü ile kafaları yakmıştır. fakat, en fazla 3 bölüm daha sürer bu heyecan. sonuçta türk dizisi olduğu için senaryoyu uzata uzata, yayarak işleyeceklerdir, uzun olsun diye.
    ... abuzerefendi
  6. 96.
    filmin ismi cüneyt arkın' ın atatürk özentiliği yaptığı filmi anımsattı nedense. sanırım bazıları cüneyt arkın' ı atatürk biliyor olabilir. ne de olsa bazıları atatürk' ün yaşadıklarını şamdan dergilerine benzetmişti. umarım önceki ahlaksızlıkları aratmaz.
    ... morgandexter2
  7. 97.
    baş tacı öğretmenlerimizi anlatan dizidir. maaşları en az 10 bin tl olmalı.
    1 -1 ... leyte
  8. 98.
    Mevsim diye bir tip var sabaha kadar dövsen doymazsın. Ne itici tip çok aradılar galiba. Evet.
    3 ... oytunkaran
  9. 99.
    mevsim denilen tip'in oyunculuğunun da rezalet ötesi olduğunu eklemek lazım.

ayrıca şahsi bir not eklemek istiyorum buraya; felaket bir ceren moray yumuşak karnım var. hatun güzel de sayılmaz, her gördüğümde daha çok etkileniyorum elemandan. bunu da buraya eklemek istedim. kevid.
    2 -1 ... john yossarian
  10. 100.
    aşırı derecede vasat bir dizi.. it gibi zırlamaktan, ağlamaktan başka bir şey yok dizide.. 5 dk izleyim dedim yeminle kafam götürmedi kapattım anca çığlık çığlığa zırlıyorlar..
    Bu vasat diziyi izleyen kesimde de zerre akıl yok..
    5 -9 ... pembeseker