1. 112.
    3.bölüm youtube'da açılmıyor. Beni derinden etkiledi bu olay.
    -1 ... cswj
  2. 111.
    Izlemedim yorum yok.
    ... alexdeberk
  3. 110.
    Başka bir dünyada geçen dizi.
    -1 ... aculu
  4. 109.
    bölüm sonunda fragman yayınlanmadı.
    sanırım haftaya yeni bölüm gelmeyecek.
    1 -1 ... rall
  5. 108.
    Öğrencilerin oyunculukları tartışılır.

Duygular çok uçlarda yaşanıyor, yeter amk izlerken ben acı çektim.

Parmak bastığı nokta ise muazzam. Akran zorbalığı, siber zorbalık, şantaj, tehdit...
    2 -1 ... wizzy respect for the kobe
  6. 107.
    Geçen gece uyurken evde ses olsun diye açtım.
    BağırıŞ çağırış zirlama korktum kapadim mk.

Yoklukta bile izlenilmez gereksiz dram gereksiz duyar. Başroldeki herif çok gıcık.
    1 -5 ... patronum
  7. 106.
    Önyargım vardı ama izledim. Bazı yerleri zorlama geldi senaryo bire bir alınsa bile bence bazı yerlerde "e yok artık ama." diyorsunuz. Konu güzel ama türk dizilerinin olmazsa olmazı dram var tabi. Bunu bilip öyle izlemek lazım.
    2 ... vasilissa
  8. 105.
    Japon dizisi.
    1 ... kalahari 1
  9. 104.
    akasya durağı, arka sokaklar, zemheri, yasak elma gibi beyin gerektirmeyen dizileri izleyenlere ağır gelmiş olan dizi.

aslı 10 bölümlük bir japon dizisidir. asıl ismi 3 Nen A Kumi: Ima kara Mina-san wa, Hitojichi Desu'dur. (bu nasıl isimdir amk)
    14 bölüm olarak çekilmesi planlanmış bazı rivayetlere göre 44 bölüm süreceği söylenmiştir. doğrusu 14 bölümdür.
    3 -1 ... sgkli yazar
  10. 103.
    diziyi hiç izlemedim, bilmiyorum ama hem diziyi kötüleyip hem de vasat demek nasıl bir kafadır çok merak ediyorum.

eğer dizi vasat ise ortalama, izlenebilir bir dizi olması gerek.

önce bi vasat kelimesinin anlamını öğrenin. millet kelimeyi yanlış anlamda kullandığının bile farkında değil.
    5 -1 ... cok cahilsin keske silik yesen