1. 1.
  Fox tv nin japon uyarlaması yeni dizisidir.

  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi
  öğretmen dizisi

  Başrollerde ilker kaleli, afra saraçoğlu ve ceren moray yer alacaktır.
  2 -2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  fox tv'nin kafayı liseyle öğretmenlerle bozduğunu gösterir. arka sıradakiler yaptı, bitti. ardından öğretmen kemal diye bir şey geldi. izlenmedi bitti. kurtulduk derken şimdi yine aşırı yapmacık bir öğretmen dizisi daha. bu sefer ismi de öğretmen.
  3 ... dertler derya olmus
 3. 3.
  öğretmen dizisi

  Öğretmen Dizisi (Mr. Hiiragi’s Homeroom) Konusu Nedir?

  Ocak 2019’tan beridir Japonya’da NTV kanalında yayınlanan dizi seyirci tarafından da oldukça çok sevilmiş durumda. Dizinin hazırlıklarına yapımcı Fatih Aksoy tarafından başlanırken Med Yapım’da uzun bir süre sonra ilk kez duygusal bir dizi çekecek. Dizinin konusuna gelince; Mr Hiiragi’s Homeroom’da (Öğretmen), sınıfında sanat derslerine giren ve aynı zamanda sınıf öğretmeni de olan Ibuki Hiiragi sınıfını mezun etmesine 10 gün kala öğrencilerine rehine olduklarını söyler. Bir anda olayların karıştığı ve herkesin şaşırdığı bu büyük olay sonrası dizi, aksiyon ve dramatik hikayelerle devam eder. Duygusallığının yanında aksiyon dolu ve hikayelerin de ön planda olacağı dizinin çarpıcı ve sansasyonel olacağı tahmin ediliyor.
  1 ... traveler of secret moments
 4. 4.
  öğretmen dizisi
  4 -1 ... traveler of secret moments
 5. 5.
  Konusunun eğitim öğretim ile ilgili olduğu düşünülen dizi.
  4 ... turkmen begi
 6. 6.
  Fragmandan anladığım kadarıyla acıtasyon içeren dizi.
  4 ... reading zindani balladi
 7. 7.
  evet dokdor dizisi çıktı hemde 2 tanesi şuan aktif sıra öğretmen dizisinde bir dahaki dizide mühendis dizisimi olur hakimmi memur mu.
  5 ... yazar cizer34
 8. 8.
  Geldi sıcak sıcak fragmanı | https://youtu.be/q0F-UiJooUg
  1 ... traveler of secret moments
 9. 9.
  2.teaser | https://youtu.be/zglApgkeAv8

  Bu dizi çok konuşulur.

  Özentiliğe neden olabilir.
  4 ... traveler of secret moments
 10. 10.
  Bugün kanalları gezerken fox tvde reklamına denk geldiğim sikko dizidir. Başroldeki öğretmen kişisi öğrencisini öğretmen masasına yatırıp suratının yanına bıçak saplıyor, sonra da sizin anlayacağınız dilden anlatıcam gibi bir şey söyleyip kendisini dinlemeyen haylaz öğrencilerini elindeki uzaktan kumandanın tuşuna basıp sınıfı bombayla havaya uçurarak cezalandırıyor.
  Abi siz şaka mısınız bu ne amk? Ciddi ciddi şöyle saçma, olanaksız bir konuya hiç utanmadan bütçe ayırıp dizi mi çektiniz? Maksimum 8 bölüm sürer o da liselileri konu edindiği için. Muhakkak izleyen birkaç liseli çıkar ama bu tabii ki de onları kurtarmayacağı için erken bir final yapmak zorunda kalacaklar.
  4 ... b e n d e n a d a m o l m a z