1. 1.
    Şu devirde iyiliğin hala mümkün olduğunu gösteren letgo’nun fikridir. Helal olsundur.
    13 ... dr strenc
  2. 2.
    Taze bir mühendis adayı olarak öğrenci evimde yer yatağında değil, pofidik yatakta yatmamı sağlayan iyilik hareketi. Sağolasıca…
    8 -1 ... anna marya
  3. 3.
    Biz de geçtik o yollardan… Eşya aradık. 5 evin eşyasıyla ev kurduk. Mezun olalı çok oldu ama hala aklımda. Kullanmadığımız bir sürü eşya işte bu yüzden şu anda letgo’da.
    5 ... ne bakiyon lann
  4. 4.
    Üniversitemin 4.yılında denk geldiğim, bana faydası olmayacaksa da yıl sonu bitmeden eşyalarımı vereceğim kampanya.
    10 ... olm isine baksana
  5. 5.
    Ahdımdır, üniversitede bulaşıktan çok çektim. Hemen eski bulaşık makinamı letgo’da ücretsiz kategorisine koyup bir öğrenci evinde bulaşıkla ilgili çıkacak kavgalara son vermeyi umut ediyorum.
    7 -1 ... ne yiyek lan
  6. 6.
    Kendimi tutamayıp koltuk takımımı bağışladığım kampanya. (Tabii ki eşime yeni koltuk takımı aldırmıyorum)
    12 ... respektfuul
  7. 7.
    Letgo’nun ücretsiz kategorisinden evime perde aldım. Artık evimde rahatça pijamalarımda gezebilirim
    9 ... foreinstars
  8. 8.
    “Abi ben öğrenciyim!” lafının en çok işe yaradığı kampanya. Büyüksün letgo!
    5 ... pappautte
  9. 9.
    Yıllarca back to school’dan nemalanmaya çalışan firmalara kapak olmuş iyilik hareketi.
    7 ... silentt ay kill yu
  10. 10.
    bir kanepe bir televizyonla dört senem geçti. bizim zamanımızda niye yoktu böyle şeyler???
    5 ... kaplan vezir