1. 47.
  Bu tür öğretmenler,öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği icra etmeyi hak etmiyorlar. Dışarıda bu sistemin kurbanı olup atanamayan birçok idealist öğretmen var.Sistem böyle yanlış işledikçe daha çok görürüz bu haberleri.
  1 ... casper520
 2. 46.
  liselerin yarıya yakını piç dolu. bildiğin piç. su katılmamış cinsten bu piçler bir üniversiteye giremeyeceklerini biliyor ve günlerini piçlik yaparak geçirmeyi tercih ediyorlar.

  hocanın eline koluna sağlık.
  1 -1 ... spin quantum
 3. 45.
  Burada bazılarınız meslek liselerinin ortamının çok kötü olduğunu, öğrencilerin ahlaksız olduğundan bahsetmiş. Yalnız videoda çocuk konuştuğu için dayak yiyor, hala saçma sapan argümanlarla öğretmeni savunuyorsunuz. 15-16 yaşındaki bir çocuk hiç bir şekilde rencide edilmeyi haketmiyor. Hırsızlık bile yapmış olsa dövülmeyi haketmiyor.
  1 -1 ... sallinger
 4. 44.
  artı kasma ve prim mode: on.
  2 ... kivilive
 5. 43.
  ben bu çocuğun yerinde olsam çok pis kin tutardım. aha izlediğim an bile içimdeki kin duygularım magmadan yeryüzüne çıktı.

  o kim ki bi çocuğu dövebiliyor. devlet ona her ayın 15 inde bu yüzden mi maaş veriyor?

  onlar henüz kanı kaynayan ergenler. bıraksan düz duvara tırmanırlar. yanlış bir şey yaptıysa idareye gönderirsin. uyarı, uzaklaştırma cezası alır, gerekirse de okuldan atılır.

  o değil de çocuk çok sabırlıymış, bi başkası olsa o kadının saçını başını yolardı.
  6 -2 ... kara erik habbesi
 6. 42.
  muhtemelen daha önce çeşitli pozisyonlarda diz çöktürülüp, muhtelif yerleri tokatlanmış öğretmendir.
  1 -1 ... boromiro
 7. 41.
  meslekten atılmalı, herhangi bir işte çalışması engellenmeli, evli ve çocuklu ise hemen çocukları elinden alınıp kocasından uzaklaştırılıp kendisine en büyüğünden bir vibratör verilmeli.
  2 -3 ... arman
 8. 40.
  Bu zihniyetleri okullara serpiştireni de, bunları okutanı da........... dediğim olaydır. insanların çocuklarını nasıl bir öğretmene emanet ettiklerini görüyorsunuz dimi? Türkiye bunun gibi öğretmen, müdür ve müdür yardımcıları ile dolu.
  1 -1 ... wolfgangtyler
 9. 39.
  Olayın inanılmaz abartildigini düşünüyorum. Zira orası meslek lisesi ve meslek lisesinde bir kere derse girmeniz yeterli olacaktır empati yapmak için. Bırakın meslek lisesini ortaokul öğrencileri bile zivanadan çıkmış durumda. Bayan öğretmene atıp tutanlar sanırım hiç öğrenciyken sıra dayagindan falan gecmedi. Zaten olayın kumpas olduğu çok belli. Öğrencinin bilerek diz coktugunu arkadaslarinin da hazirda beklediği çok malum zira öğrenci neredeyse gülecek dayak yerken. Yazık çok yazık ailenin senelerdir veremediği ahlaki öğretmenlerden beklemek. Ama sanırım bu çağımızın bir sorunu. Artık öğretmenlerin ne yazık ki hiçbir yaptırımı yok. Video o.kadar acik ki cok feci bir kumpasa alet olmuş ne yazık ki hocamız.
  3 -1 ... nerissa
 10. 38.
  Bir öğretmen öğrenciye şiddet uygulayamaz! Hiçbir sebeple buna hakkı yok! Fakat ben bunu yemedim gençler. Bana bu videoyu çekenle diz çöken kişi planlamış gibi geldi çünkü bir tokat yediğinde o yaştaki bir erkek çocuğu tekrar 2. TokatI beklemezdi. Ayrıca hoca yavaş vuruyor videoyu çekenler az oldu hocam diye gülüyor . Yani hoca çığrından çıkarılıp videoya çekilmiş. Tabi yine de bahanesi olması şiddete kılıf olamaz oyuna gelmemeliydin hoca. Lise ergenleri bugün yine bencil ve tehlikeliymiş.
  2 -1 ... bono