1. 1.
    Böyle öğretmenleri kaynar suyun içine atmak istiyorum. Öğrenciden memnun değilsen git şikayet et, hukuki yollar ile yapılması gereken yapılır. Veliler çocuklarını okula dayak yesinler diye mi gönderiliyor ? Böyle öğretmenler cehennemde cayır cayır yanarlar umarım. Yetti artık bu sikik öğretmenler. Genelleme yaptığımı düşünen gerizekalılarda sikimi emsin.
    2 -5 ... sherlockholmesss
  2. 2.
    Ağzını burnunu kirsa hiç bir şey yapilmamali.

Çünkü yeni nesili biliyoruz hepsi karı kiz peşinde os31ci tipler var.

Öğretmenin'in dövdüğüne şükretsin aq liselileri.
    5 -1 ... s h a k t a r v8
  3. 3.
    şu; "devlete kapağı atma" hastalığımızdan kurtulamadığımızdan, bi baltaya sap olamayan doğuştan memurlar öğretmen olmayı tercih ediyorlar genelde.

cumhuriyetin ideallediği öğretmen imajına asla uymayan bu tipler kendileri gibi kolaycı nesiller yetiştiriyorlar.

öğretmenin öğrencisine rağmen öğretmenliğini dayatması gerekiyor. bir otorite olmanın ağırlığına sahip olmamak öğretmenlik mesleğine aykırı.

şiddeti öğretmeninden gören bir çocuğun alacağı zarar tarif edilemez gibi. üstelik hiçbir memurun hiçbir çocuğa vurma, bırakın vurmayı temas etme hakkı bile yoktur.
    4 -1 ... ilalabart
  4. 4.
    Meslektaş olmaktan utandığım insan dışı varlıklar. Pedagoji eğitimlerini kıçlarıyla mı dinlediler merak konusu yine de siz her öğretmeni aynı kefeye koymayın, öğrencilerinden küçücük bir memnuniyetsizlik sezince üzülen öğretmenler de var. Bu meslek ile ilgili değil, kişilik ile ilgilidir.

Edit: hangi okul türü olduğunun bir önemi Yok. Sen öğretmensin, sabırlı olacaksın olmak zorundasın. Yoksa sokaktaki adamı tutup getirsinler başlarına çğretmen diye ne farkı kalır? Şiddetin bir çözüm olmadığını, hiçbir şeyi düzeltmeyeceğini ne zaman öğreneceksiniz?
    3 ... counting stars
  5. 5.
    Siz meslek lisesini ne sanıyorsunuz?

Edepten ölen gençler topluluğu falan mı? Şiddete karşıyım ama gerekiyor bazen. Ana bacı küfreden öğrenci var ve devlet bizi koruyor siz öğretmenleri değil deme pişkinliğine sahipler.

Çok rezil bir nesil çok.
    12 -2 ... kendini sevmekle basla
  6. 6.
    Benim çocukluğum sırasındaki bütün öğretmenlerdir.
    Şu anda O dayak yemiş nesiller yönetiyor bu ülkeyi. Şu halimize Bakıyorum da, dayak çözüm değilmiş. dayakla eğitim öğretim olmazmış.
    1 ... cold man
  7. 7.
    Vuruşkandırlar. işte günün esprisi, işte o müthiş bilinçaltı.. Şimdi kim beni sikmek ister?
    ... binali yildirimci cocuk
  8. 8.
    öğrenci dersi sabote ediyorsa çıkart sınıftan dışarıda beklesin ya da disipline gönder. dövme hakkı tanınamaz.
    2 ... asosyal345
  9. 9.
    Bu kadar güzel bi meslegi icra ederken bile şiddeti konuşuyor olmamiz ne aci..
    ... potluvese
  10. 10.
    valla bu devirde öğrencisini dövmeyip sabırla davranan öğretmenlere bence nobel ödülü verilmelidir. yeni nesil bitmiş, okeye dönüyor.
    ... seruven44