1. 1.
    Başlık sığsa idi arka koltuğa oturup öğrencinin omuzuna elini koyan direksiyon hocası diye açacaktım.
    Az önce yol üzerinde durmam gerekn bir anda arkamda yokuş kalkış alıştırması yapan sürücü kursu arabasının içinde gördüm bu olayı.
    Dikiz aynasından farkettiğim ilk anda göz yanılması falan sandım ama değildi. Kart pezevenk diyebileceğimiz hocanın biri elini önde oturan kursiyerin sağ omuzuna yerleştirmiş başını da koltuk arasından kadının sol kulağının dibine sokmuştu.
    Güya direktif veriyor.
    Kadının alı al moru mor.
    inip müdahale etmemek için kendimi zor tuttum.hareket etmem gerekmese muhtemelen olay çıkaracaktım.

Kadınlar günün her saatinde her erkek tarafından çeşitli şekillerde tacize maruz kalmakla karşı karşıya.
    5 -1 ... poena
  2. 2.
    aracın içindeki kadın ''senin zürriyetini sikerim moruk'' diyerekten önce adama sonra da arabaya bi tekme atmamışsa, olayı gören kişiye ''insan bi gider uyarır yaa ayıptır yaa'' diyemezsiniz abi.
    susmayın diyoruz susarsanız başınıza çıkar bu itler. tabi görgü tanıklarının da uyarması gerek ama öncelik 1. şahısa düşüyor.
    1 ... ortadireksaban
  3. 3.
    tacizdir.
    1 ... 0fu0