1. 1.
    ülkemizde siyasal islam'ın geldiği son nokta.,
    sonunda bu da oldu.

Şırnak Silopi Milli Eğitim Müdürü Bülent Dayanan, Şehit Binbaşı Ercüment Türkmen i.H. Ortaokulu’na giderek kız öğrencilerine türban dağıttı...

öğrenci kızlara türban dağıtmış, "şal dağıttık" diye paylaşmış;
    öğrencilere türban dağıtan milli eğitim müdürü

siyasal simge olan türbana şal mı diyorsunuz siz?
    öğrencilere türban dağıtan milli eğitim müdürü

hesaplaşacağız elbet...
    46 -16 ... tengir budun
  2. 2.
    okul imam hatip.
    giden öğrenci profili belli. onlara ne dağıtacaktı? ne bekliyordunuz?

ben başımı kapatmıyorum, ama siz bunlara taktıkca daha haklı konuma gelecekler.

isteyen istediğini yapsın artık bırakın.

sonra amerigada türban takıyorum, ülkemde takamıyorum rörörö doluyor her yer.
    12 -14 ... liz queen
  3. 3.
    Sağ ol müdür bey öğrencileri kafir olmaktan kurtardınız(!).
    Ulan Suudi kadınları bile başını açıyor bizimkiler Suudların yerini doldurmaya çalışıyor herhalde.
    8 ... simetrigiolmayankok
  4. 4.
    eline koluna sağlık sn. müdürüm.
    5 -9 ... lider teskilat doktrin
  5. 5.
    Ulan ne var, dinimiz çene altını ve saçları, kulaklar dahil olmak üzere, örtmemizi emrediyor.

Bizimkiler de bunu türbanla yapıyor.başörtüsü de taksak yine siyasi imge diyeceksiniz. Türbana Siyasi imge diyen sığ düşünceliler sizlersiniz. Bu nasıl bi zihniyet?

Hayır yani ne giysinler?
    4 -11 ... yahigewrovski
  6. 6.
    liselerde prezervatif dağıtanlara da olmayan hakkınızı haram edin bir zahmet.

http://www.haber7.com/siy...liye-prezervatif-skandali
    4 -5 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    O çocuklar büyümeden psikolojilerini geri kazanacaklar gibime geliyor ama. Bakalım.
    1 ... n dakota
  8. 8.
    bir tarafta çıkarılan atatürk tişörtleri, diğer yandan dağıtılan türbanlar. elbet gün gelir bu ülkenin başına ata sevdalısı adaletli bir lider gelir. o zaman bu adaletsizligin hesabı sorulur.
    4 -3 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    milli eğitim müdürü devlet memurudur. yani o örtüler için harcadığı para biz vatandaşların vergileriyle eline geçiyor. paranın nereye gittiğini sorgulama hakkımız var ve ben verdiğim verginin gençlerin geleceğinin örtülmesi için kullanılmasına razı değilim.
    3 -1 ... fanfan la tulipe
  10. 10.
    Slip mayo dağıtsalardı acaba bu kadar dert edecek miydiniz? Örtüye bu derece düşmanlık müslümanca bir davranış değil. Ortalık karıştırmayın. Oturun kıçınızın üstüne fitne fücur çıkartmayın. Üniversitelerde her gün kaç bin incil dağıtıldığından haberiniz var mı sizin? Müslümanın elbisesi laikliğe filan zarar vermez. Sadece münafıkları rahatsız eder. Örtünmek allahın emri. Hiç kimsenin ne açıklardan ne örtülülerden gocunmaya rahatsız olmaya hakkı yok..
    2 -4 ... gazeloglu