1. 11.
  Okul kitaplarının işe yaramadığını yazanlar var okul kitaplarında tek işe yaramaz kitap matematik kitabıdır diğerleri hangi sınıf olursa olsun kaynak kitap ondan iyi değil.
  1 ... attilababurmete
 2. 10.
  Ee çalarlarsa tabii ki bedava kitap dağıtırlar milyonlarca öğrenciye.
  Hırsızlar işte nolcak.

  Hırsız oldukları burdan belli, on milyonlarca öğrenciye bedava kitap veriyorsa hırsızlık malıdır onlar.

  Not: eski iktidarlar calmadiklari için öğrencilere parayla verirlerdi, satarlardı. Buna rağmen bazı kitaplar olmazdı, yoktu. Cağaloğlu Milli eğitim matbaası önünde kuyruklarda az beklemedik kitap için. Başarılı millî eğitim bakanlığı örneğiydi.
  1 ... iyneci bey
 3. 9.
  O yüzden kıymeti bilinmiyor.
  1 ... kuticim16
 4. 8.
  ücretsiz olduğu için hiçbir bilgi öğretmiyor eskiden kitaplar bilgi içerirdi doğru ya amerika ne istiyorsa çocuklar kitaplardan onu öğreniyor yanlışmıyım.
  1 -3 ... bruce dickinson
 5. 7.
  bir ak-it palavrası daha, ev@.
  1 -3 ... ciddiliinsan
 6. 6.
  ücretli olsaydı da kimse veremezdi ki zaten aq para yok.
  1 ... ocus
 7. 5.
  Okul kitapları tamamiyle ücretsizdir fakat son zamanda insanlar o kadar haysiyetsizleşti ki oğrencilere zorunlu olarak bi boka yaramıyacak kitapları aldırıyorlar birde bundan komisyon alıyorlar, bu zorunlu bağış olayı ise yasak fakat ülkenin her yerini sarmış hiçbir kimse ses çıkarmıyor çünkü bu aldıkları bağışların bir miktarını cebine indiriyorlar.
  2 ... attilababurmete
 8. 4.
  o ak it amına koysun senin de. o kadar açıklama yapıldı, okullardan hiçbir şekilde para talep edilmeyecek şeklinde. neden bunu söz konusu etmediniz o halde, okul yönetimi ile görüşürken?

  neden gerekli mercilere iletmediniz bu durumu? neden, zira yasal değil bu "bağış" adı altında okul yönetimi tarafından talep edilen paralar? burada götünüzü yırtacağınıza okul müdürüne neden tepki göstermediniz?

  iki yüzlüsünüz çünkü, orada çamura yatar "olur mu müdürüm 500 ne demek, 1.000 tl veririm, sonuçta benim çocuğum okuyacak bu okulda" der, burada da küfür/hakaret ederek bir şeyler ispatlamaya çalışırsınız!
  5 -2 ... folkan iyesta cicisler
 9. 3.
  Ücretsiz olduğuna emin miyiz ak itler?

  Anasınıfı ve 1.sınıflardan yanlış değilsem bazı kılıflar uydurarak 500 liraya yakın para talep ettiler.

  Hadi onu da geçtim ülkede vergilerle zamlarla sömürülmeyen insan kalmadı, herkesin eğitim hakkı varken eğitimin bu kadar masraflı olması yeterince can sıkıcıyken bi de zorunlu olan ilkokul ortaokul lise için kitap parası mı alsınlar???

  O kadar akılsız değiller. Kepçeyle alıp kaşıkla vermek zorundalar kaşık da olsa biraz verecekler ki fark edilmesin.
  1 -4 ... sezenist a feminist
 10. 2.
  Soba yaktığımız dönem olsaydı sobayı tutuşturmaya yarardı.
  Evet, çoğu çocuk yardımcı ders kitabı adı altında öğretmenlerin tavsiyesi ile ders ve sınav test kitaplarını para ile alıyor ve çoğu kitap açılmadan çöpe gidiyor.
  6 -2 ... thebiggraywolf