1. 1.
  Öğrenciler olsa da aç kaldıkları için yanlış bir iddia.
  ... halkin sevgilisi
 2. 2.
  Aynı şekilde askerleri de pek sevmezler. Hoş caddeye çıkıp her yüz metrede bir bölük iştiması toplayabilirsiniz. insanlar bıkmış anlayışla karşılamak lazım. Öğrenci konusunu ayrı değerlendirmekde fayda var ama.
  ... enkidu1986
 3. 3.
  askeri birliklerin konuşlandığı şehirlerde de aynı durum vardır. bu nedenle askeri birlikler konuşlanma yerini değiştirmek istediklerinde, o havalinin bütün milletvekilleri--parti gözetmeksizin--milli savunma bakanının odasına doluşup ağlaşırlar.
  1 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  küçük şehirlerin hepsi böyledir.
  ulaşım market ev bütün temel ihtiyaçların olduğu sektörler öğrenciler sayesinde döner ama hepsini ayakta sikmeye çalışırlar.
  ... adrian monk
 5. 5.
  asiri dogru onerme. bildigin koylere bile myo yapmislar. universitenin bahcesinde inekler otlarken firsatci koyluler iki binadan birini yurda çevirmiş kahvede pineklemekle mesguller.
  gercektende boyle illerde universite olmasa bildigin ac kalirlar haberlerinde değil. ama ayni insanlar kafede oturan kizli erkekli bir grup gorduklerinde sozde namus bekcisi kesilirler buda ayri bir konu.
  ... kararsiz smiley
 6. 6.
  Lan bu temgir bey beğenmediği her şeye bok atıyor, tayfası da arkasından ne derse onaylıyor. 2 evi olan hislibiri hanıma talibim.
  2 ... baba kreyzi
 7. 7.
  Yakında gerçek olacak olan durumdur. Çünkü şu an üniversitenin karşısında hem özel yerleşim yerleri, hem özel yurtlar hem de devlet yurtları yapılıyor. Bilmeyenler için şöyle tarif edebilirim. Dumlupınar üniversitesi merkeze 10 km uzaklıkta. Eskiden KYK şehrin diğer ucunda Afyon yolunda idi. Şimdi ise üniversitenin karşısında on binlerce öğrencinin kalacağı yerler yapılıyor. Bunun yanında üniversitenin içinde de yurtlar var. Bu inşaatlar bittiğinde öğrencilerin büyük çoğunluğu buraya gelecek. Haliyle de öğrencilerin merkezle de pek alakası kalmayacak.
  1 ... sessiz geveze