1. 196.
    "x üniversitesi öğrenci işleri iletişim" falan diye aratmayın aga gugılda.

o telefon sadece çay kahve söylemek için kullanılıyor.

amk adam aselsanda mühendis, çalan telefonuna cevap veriyor ama bunlar açmıyor. yaşım 30, her gün ararım. telefona çıkan olduğu gün mutluluğa inanıcam.
    5 ... facali ve yarali yurek
  2. 197.
    kendi kıraş'ın sessizce oynanıldığı yer.
    2 ... gegirti
  3. 198.
    Bir kere bile öğrenci işleriyle ilgilendiklerinin farkında olduklarını görmedim. Ben öğrenciyim o da benim işlerimle ilgilenecek ben yanlış anlamiyorsam o başka şeylerle ilgilenmek için orda olduğunu sanıyor bence.
    1 ... muvakkat
  4. 199.
    öğrencilerin zaman zaman maruzatını bildirip çözüm için danıştığı birimdir. bu birime öğrenci girmesinin yasak olduğu üniversite biliyorum. ne kadar manidar.
    2 ... mecruh
  5. 200.
    memurların suratsız, iş bilmez olduğu yer.
    2 ... toru watanabe
  6. 201.
    Gereksiz bir tavır takınıp, samimiyetsiz insanların olduğu, öğrenciye ucube muamelesi yapıp, acaba buraya girmek için noterden imzalı bir belge ile gelmem mi gerekirdi diye düşündüren sözde öğrenci işi yapan aliye rona ve erol taş sert mizacını takınmış memur odası.
    2 ... solungacsolunumu
  7. 202.
    Basit bir imza işini 3 saatte halledip, çok önemli bir iş yapmış gibi tiplere girmeleri yokmu çıldırtırdı beni.
    ... gerigeldim
  8. 203.
    vizyona yeni girmiş komedi filmi. bugün izledim beğendim, güldüm, eğlendim. şiddetle tavsiye ederim.
    3 ... hasmet ibriktaroglu
  9. 204.
    türkiye'nin her üniversitesinde istisnasız ukala çalışanları vardır. bir soru fazladan sorsanız size salak muamelesi yaparlar, sanki atom parçalıyormuş gibi bir havaları vardır. ayrıca yapmanız gereken işlemlerden her zaman son dakikada haberdar ederler.
    ... y for yazar
  10. 205.
    rektörden daha havalıdır bunlar.
    ... reno9ugur