1. 304.
    sürekli meşgul çalar ya da odaya gidip bir şey sorsanız bilmezler.
    ... ernesto doqukan guevara
  2. 303.
    Yani şu okul hayatı boyunca sevemedim sizi, ne yardımcı olabiliyorsunuz ne de başka bir şey.
    2 -1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  3. 302.
    özellikle sinirli somurtkan sevimsiz insanları topluyorlar bu departmana. başka bir ihtimali olamaz. sinirli somurtkan olmayanları da bir boktan anlamıyor. sinirliler de anlamıyor gerçi bir boktan. bunlar neden var anlamak güç. öğrenci işleri ama hiç öğrenciye yardımcı olmak isteyenini görmedim. soru sordun diye dövecek tipler.
    2 ... ne alakasi var oglum
  4. 301.
    Beleşten para yiyen çoğu zaman bi bok bilmeyen, aciz bir kurum içi ekip. onlar yüzünden aldığım dersi almamış gözüktüğüm için aynı derse bi daha almak zorunda kalmıştım.
    ... ahhh wire
  5. 300.
    Çoğunun kazandığı para haram.

itü mezunuyum, yükseği uludağda yaptım. Uludağdakiler kendi halinde klasik memur. Etliye sütlüye muhabbeti.

itüye gelecek olursam ben hayatımda bu kadar memuriyet bilincinden uzak insanları birarada görmedim. Hizmet vermez, öğrenciye tepeden bakar, diyaloğa kapalıdır. Okula Puanla giren benim tepeden bakan memur. Olaya bak. Özellikle erasmus yaptığım dönem kendileri ile fazlaca muhatap oldum ve şunu gördüm erasmus ofisindekiler mesai saatleri içerisinde bile özellikle çalışmıyorlardı.

içlerinde Kendini bilen , devletine ve vatandaşına saygılı olanları tenzih ederim. Zaten onlar da olmasa öğrenci belgesi bile veremezler.
    ... twist reloaded
  6. 299.
    ogrenci isleri danisma olmadigi icin size bilmediginiz siniflarin yerini tarif etmez ve tezinizin kapagindaki kelime hatası arsiv denilen birsey oldugundan ve iki nushasida yök'e gonderileceginden onemlidir. tez yazacak zeka varsa o tezin resmi evrak statusunde oldugunuda bilmek gerekir. her copy past yapabilene tez yazdirilinca ortaya boyle sonuclar cikiyor iste. tezin kalitesini yapilan yorumdan anlayabiliyorsunuz.
    1 -1 ... kararsiz smiley
  7. 298.
    buradaki elemanların havaları nedense 1.500.000dir. sanırsın sanki memur değil bana rektör.
    ... anto
  8. 297.
    beklenmedik anlarda beklenmedik yokuşlar yapma potansiyeli yüksek olan birimlerdir. yüksek lisans tezimi teslim etmeye gittiğimde kapaktaki bir kelimeye takılıp teslim almamış, beni kırtasiyeci kırtasiyeci dolaştırıp bilmem kaç nüsha tezin karton kapaklarını değiştirtmişlerdi yaz sıcağında.
    1 ... usualsuspects
  9. 296.
    kişiyi gereksiz oyalayan, kendilerini sanki dünyayı kurtaran birileri olarak gören, suratsız görevlilerdir.
    ... rocko87
  10. 295.
    Her zaman egosu tavan yapmış ve genelde hiç yardımcı olmayan bir bölüm sekreteri ile öğrenci işi yapmayan (yapamayan) birim.
    2 ... kutsaclirapunzel