1. ?.
  hiçbirzaman bitmeyecek fakat final dönemlerinde zirve yapan sorundur. her ne kadar erkeklerin kaldığı evlerde görüldüğü söylense de kız öğrencilerin de başının belasıdır. tecrübe ile sabittir.
  1 ... anthrax
 2. ?.
  (bkz: ogrenci evine temizlikci kadin cagirmak)
  1 ... painkiller
 3. 16777215.
  çözülmemesi durumunda
  (bkz: glade mumlugundan su içmek)
  ... emon
 4. 0.
  bulaşığın yoğun olduğu günlerde eve kız arkadaşların çağrılması halinde kızların halinize acıyıp mutfağa yönelmesine engel olmadığınızda ortadan kalkcak durumdur
  1 ... katzie
 5. 1.
  temiz bardak kalmaması en büyük sorundur.kahvaltıda çay içilen bardakla kahve içilir.sonra hazır çorba,,akşam eve boş gelmek istemeyen arkadaşlarla şarap içilir ardından o bardakla.ve insan artık yayla lezzet testi jürisi kıvamına gelmiştir çorbalı şarap veya sütlü kola diye.
  10 -1 ... electronica
 6. 2.
  bulaşıklar kullanıldıktan sonra değil kullanmadan önce yıkanması durumudur.gerekli olan bulaşık kullanılmadan önce yıkanır ve sonra tekrar bulaşık olarak yerine koyularak mutfak eski düzenine kavuşturulmuş olur *
  3 ... rsbrnch
 7. 3.
  eve ortaklasa 2nci el bir bulasık makinesi alınmasıyla cozume kavusturulabilen sorun...**
  1 ... sazan
 8. 4.
  2 kişiyseniz 1 gun biri 1 gün diğerinin yıkaması en iyi cozumdur. (bkz: ben baska cozum bulamadım)
  ... hendrix
 9. 5.
  bir türlü çözüm bulamayıp siktirettiğimiz sorundur. yemek yapmadan önce az kullanılmış olanların seçilip, yoksa diğerlerini suya tutarak halletmeye çalıştığımız, olmadı yemekten vazgeçtiğimiz, kendimizi kolaya, ekmek arasına sarmak zorunda kaldığımız giderek abartılan hadise.
  1 ... don kişot
 10. 6.
  biri hesabı ödeyemese çözülcek sorundur:
  (bkz: hesabi odeyemeyenlerin bulasik yikamasi)
  hahayt
  bugün bütün başlıklar bulaşık hakkında hadi bakalm
  ... undeuxtrois