1. 1.
  Kendileri menemen ve makarna konusunda oktay usta dan farksız olan öğrenci evinin mensuplarına verilebilecek yemek önerileridir.

  Söz konusu öğrencilerin gece gece dokunmayacak olan ve çokta zorlamayacak öneriler tercih sebebidir.

  (bkz: napak la)
  -1 ... dar hejirok
 2. 2.
  hazır çorba en iyisidir.
  -1 ... puzzle puzzle
 3. 3.
  arkadaşlar öncelikle bi tavuk alıp kaynatıyoruz suyundan çorbasını yapıyoruz etini ise makarnayla karıştırıp tavuklu makarna yapıyoruz üstünede yoğurtlu sarımsaklı güzel bi sos hazırlıyoruz, kemiklerinide kedi köpeklere veriyoruz böylece insanda hayvanda doyuyor. şimdiden afiyet olsun.
  3 ... la havle vela is la bonita
 4. 4.
  ekmek arası tost.
  2 ... gordonlevyeliman
 5. 5.
  Kemikli kuzu etleri döküm tavada bir güzel mühürlenir. Daha sonra güvecin tabanına yerleştirilir. Üzerine sırayla patlıcan patates domates soğan doğranır ve biraz yağ gezdirilir. En son tuz ve baharatını da serpip kısık ateşte 1.30 saat pişirin.

  Afiyet olsun.

  Genç yeteneksizler rahatsız.
  1 -5 ... yaradana gurban
 6. 6.
  Sucuk iskender. Pide satın al 2 adet dilimlet. 2 ye katlayıp dilimliyorlar. 4 tl. a101'den doğranmış sucuk 5,50 tl. Domates salçası konserve küçük boy 3,50 tl. Yoğurt aynı marketten. gülücük. 3,25 tl. Salçaya kimyon, acı, nane koyup kavur, sos yap. Tabağa sırayla pideleri sucuk boyunda kesip yerleştir. Üzerine sucukları daha sonra sosu dök ve ortasında yayarak yoğurdu çırp ve ekle. Tatata taa. 16, 25 tl. iki kişilik doyurucu öğün.
  2 ... lord peyniri
 7. 7.
  soğan pişirip yiyin amq bunudamı ben söyleyim.
  2 -4 ... kumandanin arkasindaki bant
 8. 8.
  Ekmek arası ekmek.
  1 ... mchncl ngnr
 9. 9.
  makarna.
  ... greatofday
 10. 10.
  (#25501243)
  Öğrenci evi dedik bre zalım.
  -1 ... dar hejirok