1. 1.
  süper kız.

  $imdi benzer ba$lıkta bir arkada$ım ba$lığın altına evlenilecek kız diye bir bkz vermi$. bunu gören ben o ba$lığın bir level üstü olan bu tip kızları tartı$maya açmaktayım. evlenmek için bakirelik yeter mi yada üniversiteye giden öğrenci evi olan her kızın dayanamayıp gelene geçene vermekte olup olmadığı konularını inceleyip ak$am zort tv'de canlı yayına katılacağım.
  5 -20 ... sensizlik impossible
 2. 2.
  (bkz: cinsel fantaziler sözlükte)
  4 ... davutsu
 3. 3.
  mülk sahiplerinin birinci tercihi. hatta bakire olmayan kızlardan daha fazla para alıp üstüne depozito olarak gece birlikte oluyorlar. mülk sahibi evi vereceği kızı önce dolu bir küvete sokup baloncuk çıkıp çıkmadığına bakıyor. bu yolla kiracının kız mı kadın mı olduğuna karar veriyor.

  (bkz: kritere gel)
  5 -5 ... butun sifatlari tamlarim
 4. 4.
  normal bir kızdır.
  her ev tutan üniversiteli kızlara orospu gözüyle bakmaktır anormal olan. hayır kişi neyse karşısındakini de öyle görürmüş.
  22 -2 ... 60 yasindaki kelebek
 5. 5.
  Her b.kunu yitirmiş olanı bile, sırf bekaretini yitirmediği için değerli olan, 'ondan çocuğum olsun' modeli kızcağız. varlığını bakire olarak sürdürdüğü müddetçe ya sövgülere ya da övgülere maruz kalacak, bekaret üzerinden fikir adamlığı yapanların elim pençesinden kurtulamayacaktır.

  (bkz: ben kahin nobu)
  5 -1 ... rahibinden satilik kilise
 6. 6.
  çok garip bir kız türü, allah'ım nedir bu üniversiteli kız muhabbeti? üniversiteli olunca noluyor, herkese veriyor mu, biz başka bir dünyada mı yaşıyoruz anlayamadım, ya SABIR!
  12 -2 ... godaman
 7. 7.
  gidip ziyaret edilmesi gereken kızdır.
  (bkz: adresi ver)
  -5 ... mrtince
 8. 8.
  (bkz: eline saglik paylasim icin tesekkurler)
  4 -1 ... mrtince
 9. 9.
  (bkz: bi buldurun be ne olur dedirten basliklar)
  -2 ... mrtince
 10. 10.
  bunu düşünen bunu da düşündü;
  (bkz: evlenmiş ama bekaretini korumuş kız)
  2 ... no tengo lugar