bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    malum seneler evvel, biri bizi gözetliyor isminde bir yarışma vardı. orada 15 tane insan evladı, kameralar içersinde yaşıyorlar, kah tartışıyorlar, kah birlikte seviniyorlar, kah üzülüyorlar, taksiye işe çıkıyorlar falan filan. öyle geçinip gidiyorlardı. lakin hepsi belli bir başvuru sonucunda alınmış insanlardı. hani 20 yaşında elaman da vardı, 50 yaşında da insan vardı.

bu temayı alıp, bir öğrenci evi içersine yerleştirerek yeni bir format bulma durumudur. yine 10-15 kişi kullanılmalıdır fakat bu sefer iş taksicilik olmamalıdır. ve en basit kuralı, gece 12'den sonra yayımlanmalı ; kesinlikle ama kesinlikle sansür kullanılmamalıdır. küfürmüş, sigaraymış, içkiymiş takılsınlar. yıllardır komedi filmi ya da komedi dizisi yapamıyoruz diye sızlandığımız için, bu program vesilesiyle bütün o yılların stresini atarız.

neler olurdu ? diye düşünüyoruz tabi ama en basidi normal öğrenci evlerinde yaşananlar olacaktır. hemen evde en çok sözü geçen, yaşça daha büyük birisi olacaktır. " hacı yarın eve kız atacağım da 1-2 saat uzayabilir misiniz ? " sorularının sıklıkla yağacağı arkadaş kendisi olacaktır. tam o esnada küfür edecekken kendini tutup, kameralara bakıp gülümseyip, arkadaşının omzuna elini atıp, gülerek ve kibar bir dille konuyu izah ederdi muhtemelen.

ya da sabah kalkıp, bir şeylerin eksikliğini fark eden isyankar öğrenci yine birilerine sataşırdı yine bu esnada küfürler havada uçuşurdu.

- lan benim pantolonumu gece ben burda çıkardım amına koyim ! kim nereye koydu lan ! siki... (kameraların olduğunu fark eder) olm niye böyle şeyler yapıyorsunuz ya ? aldığınız bir şeyi de yerine koyun be !
    4 ... dark jedi in da house
  2. 2.
    - 06 salih ve 09 ihsan görüşme odasından bekleniyorsunuz.
    + salihhh ! salihhh ! nerdesin be amına koyim 2 saattir bizi çağırıyorlar.
    _ lan olm 5 dakika bekleyin be şurda işimiz var.
    + kapıyı niye kitledin olm ?
    _ lan bir siktir git 5 dakika ya. gelicem diyorum.
    - 06 salih lütfen odadaki kameranın üzerine örttüğünüz cismi kaldırınız.
    _ heh zaten hiçbir yerde rahat vermeyin amına koyim. tuvalette sıçarken kamera, duş alırken kamera, osbir çekerken kamera. hay nerden geldim siktiğimin yerine ya.
    7 ... dark jedi in da house
  3. 3.
    yayınlayan kanalın kesinlikle bir süre kapatma cezası alması:
    (bkz: #3429926)
    ... never neverland
  4. 4.
    eve kız atmak isteyen öğrencinin ev arkadaşlarının yanında birde kameralarla uğraşması. (bkz: çekmeyin arkadaşım)
    2 ... abrek