1. 1.
  edit: yobazın açtığı başlık üstüme kalmıştır, bari hakkını vereyim:

  dünyanın her yerinde heykeller şehirleri güzelleştirir. çocukların sanat eserleriyle büyümesi, anılarında sanat eserleri olması önemlidir. binlerce yıldır sanatın en güzel dallarından biri kabul ediliyorken başkomutan gazi mustafa kemal atatürk'ün heykelini görmekten şikayet eden insan ilk insanlardan bile ilkeldir. çünkü tarih öncesinden beri insanların mezarlarında bile bir saygı nişanesi olarak yer alan bir sanattır.

  erkek çocuklara tecavüz ediliyor, kız çocukları toprak ağalarına satılıyor ve çocuk yaşta hamile kalıyorken, dini, kitabı savunarak malı götüren binlerce insan varken, sözüm ona alnı secdeye değen bu kadar sapık varken, bin küsür odalı saraylarında badem unundan kurabiye yiyerek insanlara şatafattan uzak durmalarını söyleyen kişiler varken, tarikat yurtlarında kızlarımız cayır cayır yanıyorken, son 15 yılda namus cinayetleri % 1600 artmışken, ülkenin saygınlığı sorgulanır olmuşken, cumhuriyetin koskoca bir bakanı istenmeyen adam ilan edilerek hollanda'dan kovulmuşken heykele kafayı takmak yobaz cehaletinin ve ikiyüzlülüğünün en önemli göstergesidir.
  1 ... noxeca
 2. 2.
  bir güne malum kişinin sesini duyarak başlamak değildir.
  1 ... nardaninciler
 3. 3.
  keske gözlerini oysaydılar da görmeseydin.
  ... nobody s
 4. 4.
  Anlamadığım bu yorumlardaki herkes neden bu kadar nefret dolu. O yüzünü bile görmeye dayanamadığınız adam, sizin şuan yemeğinizi yediğiniz, uyuduğunuz, belki de bir karış toprağına kurban olduğunuz ülkenin kurucusu ve lideri. Tabi iş ülkeyi batırmaya niyetli olan Tayipe gelince, hepiniz Allah Razı olsun pozisyonundasınız.
  ... datlupie