1. 1.
    neden böyle bir harekette bulunduğu anlaşılamayan kişi. arkadaşla oturduk düşündük, iyimser yaklaşmaya çalıştık. son vardığımız nokta:

yemeğe yetişmek için hızlıca çıktı. üstüne başına bakmadan geldi tabi. çok çalışıyorlar abi..

bunu yapmayın. önlükle de gelmeyin, steteskobu da çıkarın amk. şov yapmaya gerek yok.

Edit: işin ilginç yanı, yemek yediği yer hastane. Etrafındaki herkes de tıp okuyor zaten. Ayrıca arkadaş kız. Erkeklere hava atmaya çalışıyor desem, erkekler de okuyor amk.
    7 -3 ... armady
  2. 2.
    şovmendir.
    3 ... we did it
  3. 3.
    Sırf hava yapıcam diye hastane mikrobunu sağlıklı insanlara bulaştırmaya çalışan tıbbiyelidir.

Hayır, kıskanmıyorum. Gözüme steteskop kaçtı.
    6 -4 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    Öğle yemeğini ameliyat masasına sipariş eden doktor görgüsüzlüğü gibi bir şey.
    3 ... fotosentezadam
  5. 5.
    Çok normaldir. Kaç para o stetoskop sizin haberiniz var mı? Nereye bıraksınlar.
    5 -3 ... darked
  6. 6.
    Bunun birde markete dahi önlükle giden versiyonu var. Çantanın yanına sıkıştırılan önlükler, elde bilerek taşınan anatomi kitapları.. kadavra selfieleri..
    musculus yarakilus, malleus incus,
    Yetmediyse maxilla, olmadi bazal gangliyonlar.. Ay farmokoloji ay asetaldehit kokusu muptezelligi, aortun ayrılan kolları, limbik sistem...

Neyse efendim. Bu tiplere doluyum biraz.. sevsek olmaz sövsek boşa.. 1 2 sene sonra, geçte olsa bana da sövecekler mi bakalim.
    3 ... mdhouse
  7. 7.
    Öğle yemeğinde çıkan tavuğu falan dinlemeyecekse net maldır.
    2 -1 ... anima mundi
  8. 8.
    onun yerinde olsam galoşla ameliyat önlüğüyle falan gelirdim. helal olsun o kadar çalışıp tıp kazanmış. yapacak havasını. burada kuduranlar büyük ihtimalle işletme okuyan tiplerdir.
    5 -3 ... eddie gluskin
  9. 9.
    Doktorların ve doktor adaylarının her yaptığı hareket neden dokunuyor herkese anlamış değilim.
    isterse netter atlasıyla yemek yer ister stetoskopla alışveriş yapar size ne cidden anlamıyorum.
    Bu kadar küçük şeyleri dert etmesek her şey daha güzel olacak.
    3 -9 ... one last chance
  10. 10.
    En kötüsü de ankara hamamonunde öğlen yemeği yemek için önlük ve steteskop ile gelen tıp öğrencisidir. Ulan yanında hacettepe ve ankara tıp var zaten. Kime neyin havasını atıyorsun o gün o saat orda yemek yiyen herkes tıp öğrencisi ya da asistan vs. Velhasıl kelam henüz çömez olan öğrencidir.
    1 ... mysticforce