1. 1.
    Gençliğin iyice devrelerini yaktılar. rtük şunlara el atmasa gelecek nesillerde yüzde altmış aptallık ortaya çıkacak.
    3 -1 ... lenova
  2. 2.
    Gelecek nesiller yüzde 60 aptallaşacaksa bence bu iyi bir şey. Şu anda aptallık oranı en az yüzde seksen.
    3 ... serdarsl06
  3. 3.
    Çukur ne ara mantıklıydı yav?
    1 ... golgebeyi
  4. 4.
    başta mantıklı olduğunu iddia eden önerme.

yumoş mafya gibi bir şey, ara ara sağda solda görüyorum. birileri bir adamdan intikam alırken yüzleşme sahnesinde oyun havası gibi bir şey oynuyordu. bir eleman hapisten çıkınca garip garip poz veriyordu.

yeni jenerasyon mafya oluşturma çabası mı nedir; lakaplar, konuşmalar dejenere ortaokul seviyesi.

not: mafyanın her türlüsüne karşıyız.
    1 ... legend ahmet
  5. 5.
    bilmem kaçıncı bölüme geldi, bu saatten sonra bırakta saçmalasın. sıradan diziye döneceği belliydi zaten. yamaç da Polat Alemdar gibi ölümsüz çıktı amk. bak arka sokaklara artık hep aynı sahneler hep aynı olaylar. bizim Türk dizileri tadında bırakmayı bilmiyor.
    -2 ... illegalxx60
  6. 6.
    Biz gülüp geçiyoruz ancak bu kurgusal eserlerden ciddi ölçüde etkilenen bir ergen kitlesi var.
    Bu insanlar gibi yaşamaya çalışıp maganda oluyorlar terörist oluyorlar. Amerikan filmlerinde oyuncular ellerine silah alır ülkelerini kurtarırlar, kanun ve adalet için savaşırlar. Bizim ülkedekiler mafya, maganda olur sokakta teröristlik yaparlar.
    1 ... lenova
  7. 7.
    izleyecek bi fışkı yok. Bari şu methettikleri çukura az bakıyım dedim. Bir tane cillop gibi kızla filmin esas oğlanı garip gurup oynayıp durdular. Biz ki miroğlunun zeybek oynadığı yıllardan kopup gelmişiz. Çukur bizi bozar.
    1 ... kara0584
  8. 8.
    Ya gözünü seveyim senarist tamam bütün fikirlerini tükettin artık daha fazla zorlama. Genç osman falan mehter marşına geçiş yaptın mafyalıktan. Yakında konu bulamaz hilafet ilan edersin. Diriliş Ertuğrul gibi atlı adamlar çıkar ortaya
    ... lenova
  9. 9.
    Tek bir bölümünü bile merak edip izlemedim.
    4 -1 ... asimus
  10. 10.
    (bkz: daha beter len) an itibariyle gözlemlediğim vaziyet.
    1 ... usualsuspects