1. 343.
    Yeni transfer olmus hammer lı polis i fragmanda görünce “yetiş yaa vartolu” serzenişlerinde bulunduğum dizi.

--spoiler--

senin tapunu da sikeriiim, tavrını da sikeriiim, beyefendiliğine de sokarıııım! işim var diyorum amına koyiim bunun neyini anlamıyon! çok meraklıysan gel amına kodumun siktimin tapularını gel al! amına koduuum! amına koduum!

--spoiler--

Üşüyoruz vartolu reis
    1 ... baba aku komple yok
  2. 344.
    Bu akşam haftalar sonra bir değişiklik yapıp izlemeyeceğim dizi. Alperen duymazı çok yakışıklı buluyorum ama çukur dizisinde içeride mert karakterinin bi kopyasını hiç göresim yok. Vartolu öldü mü ölmedi mi emin değilim. izlemeyi düşünmüyorum. Olur da vartolu canlı olarak bi sahnede gözükürse haber verin açayım tv yi.
    2 -1 ... bono
  3. 345.
    16. Bölümün çatışma sahnesinde boş mermi kovanlarını tahliye etmeyen silah lansmanı yapmışlardır. Sanırsın magnum amına koyayım. Çok mu zor lan kuru sıkı kullanıp en azından silah izlenimi vermek? Hadi adamlar keleşleri iki parmağıyla tutuyor falan da en azından sıkarken mermi kovanı görseydik.
    1 -2 ... letis
  4. 346.
    vartolu sadettin"i öldü gösteren ama öldürmeyen türk dizisi.

muhtemelen yamaç"ın vartoluyla bir tiyatrosu vuku buldu ve bir katakulliyle uzaklaştırıldı sadettin..

bu arada vartolu"nun sadiş"e bıraktığı mektup da fena ciğer skti amk!

sadiş sadiş...
    2 -2 ... bir ihtimal daha var
  5. 347.
    çukur evimiz vartolu babamız!
    2 -2 ... cazibei derya
  6. 349.
    Uzadıkça saçmalamaya başlayan dizi. izlemeye değmez artık. Evet.
    4 ... oytunkaran
  7. 350.
    umarım rüyadır.

edit: galiba ilk küfürlü entrymi giriyorum; dizinin içine sıçtılar!
    3 ... aykutun yedinci on liberosu
  8. 351.
    bugün denk gelerek izleyeyim dedim. 10 dakika dayanabildim. çok yavaş ilerliyor.
    1 ... karaleke
  9. 352.
    Yeni nesil ergenlerin yeni dandik dizisi. Biri bitiyor biri başlıyor kurtulamadık şu gerzek dizilerden.
    3 -2 ... nattleite
  10. 353.
    Hummer kullanan polis amiri, amirine gönül koyan astlar ve amirin kafasına göre tek başına operasyon yapıp öldürmesi ve mekan yakması olaylarıyla mevcut sürükleyiciliği ve gerçekçiliği sallantıda olan dizi tamamen bitme noktasına geldi. Senaristleri sıçıp sıvadıkları için tebrik ederim. Çok büyük bir başarı örneği oldular...
    8 ... olsa da oldu olmasa da oldu
kapat