1. 1.
  belli başlı öğrendiği kalıbı vardır bu öküzün. onları papağan gibi kullanarak bu diziyi izleyenleri aşağıladığını zanneder.

  çukur, içerde dizisinin topladığı seyirci kitlesini dağıtmamak için alelacele çıkarılmış bir yapım. içerde kadar iyi olmasa da gideri vardır.

  seyirci kitlesi ise her koldandır. beyaz yakası, varoşu, öğrencisi...

  öncelikle bu tiplerin psikolojik durumlarına bakalım. bu sikkolar genelde hayatta hiçbir şeyi başaramayan ve başaranlara karşı nefret besleyen, haset dolu kıskanç aşağılık varlıklardır. bu adamlar sırf popüler olanı kötüleyerek kendini elit, zeki ve kültürlü zanneder. her popüler olan kötü değildir, çıkarın aklınızdan bunu allah'ın beyinsizleri.

  şimdi argümanları inceleyim:

  1) "patır patır adam öldürüyorlar sonra millet etkilenip birbirini vuruyor."

  ulan dana... bir diziden etkilenip adam vuracak kadar beyinsiz biri dizi olmasa da o yola gider. çünkü beyinsizdir o.

  terminatör, cehennem melekleri, taşıyıcı ve daha aklıma gelmeyen yüzlerce sağlam aksiyon filmlerini de izlemeyelim. zira izleyip adam vurabiliriz. aklınıza sokayım amk *

  2) "herkes lan diye konuşuyor"
  be amk salağı. lan diye konuşanlar mafya amk. ipsiz sapsız adamlar. nasıl konuşsunlar tdk'nın maaşlı elemanı mı bunlar ? neymiş çocuklar küfür eden insanlar aözenirmiş. izletme. hem bunun için de cem yılmaz cevap vermiş *

  bak cem yılmaz ne diyor sana amk sığırı : https://www.youtube.com/watch?v=kB8-0MDy-uo+

  bu arkadaşlar genelde diziyi hep misafirlikte izler veya arkadaşının dayatmasıyla izler. ajhahahahahha ulan ne adamsınız. fularınızda boğulun amk pembe götlüleri.
  2 -26 ... eski bir ruya
 2. 2.
  eksileme gel buraya acımayacak.
  -2 ... eski bir ruya
 3. 3.
  imza atarim bro çok haklisin çukuru izlemeyi biraktim ama şu 7/24 opera ve tiyatro izliyormuş gibi klavyeden yazan artiklar artik bi siktir gidin isteyen istediğini izler sevilmesi izlenmesi siz izlemeseniz bu tip diziler tv'de donmez sokun kafaniza.
  2 ... sqilacci74
 4. 3.
  Çukur başlığına yazıp kaçmayın gelin bana anlatın neden bu diziyi izleyenlere nefret besliyorsunuz? Yoksa sadece bu özelliğinin ile mı toplumda yer ediniyorsunuz ?
  ... eski bir ruya
 5. 4.
  Sadece eksilemiş kodumun müptezelleri. Hiçbir argümanları yok.
  -2 ... eski bir ruya
 6. 5.
  lan aq adam çukur izleyip özeniyorsa, morondur işte.
  1 ... bahn
 7. 6.
  Çukur izleyip oradakiler gibi davranan adam morondur. izleyen değil.
  ... eski bir ruya
 8. 7.
  Çukur izleyenlere bakıyorum da çoğunun kültür seviyesi yerlerde. Değil Dünya'ya kendine bile hayri olmayan klavye delikanlısı ve lafda namus bekcileri kizlairmiz izliyor. Tabi ki hepsi böyle değildir herhalde.
  1 ... kapitalist ramsey
 9. 8.
  5x çakma godfather izliyosunuz ve farkında değilsiniz, aynı içerde gibi çalıntı senaryoları sizin gibi salaklar hit yapıyor..
  3 -1 ... bakkalgazi16
 10. 9.
  kendilerini old elit mizah seviyesinde zanneden moronlar.
  1 -2 ... kefirix