1. 1.
    http://www.cumhuriyet.com...Emniyet_ten_aciklama.html

--spoiler--
    istanbul Milli Eğitim Müdürü'ne ceza yazdığı için açığa alındığı iddia edilen polis hakkında Emniyet'ten açıklama
    istanbul Emniyet Müdürlüğü, bir polis memurunun, “usulsüz çakar kullanımı” nedeniyle istanbul il Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye ceza yazdığı için görevden uzaklaştırıldığı iddiası hakkında açıklama yaptı

istanbul Emniyet Müdürlüğü, bir polis memurunun, “usulsüz çakar kullanımı” nedeniyle istanbul il Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye ceza yazdığı için görevden uzaklaştırıldığı iddiası hakkında açıklama yaptı.

iddiadaki olayın 28 Şubat’ta yaşandığı belirtilen açıklamada, görevden uzaklaştırılan polisin aracı işlem yapmadan 50 dakika beklettiği öne sürüldü.

Uygulama noktasında görev yapan başpolis memuru hakkında, “vatandaşa kötü muamelede bulunma”, “görev yerinde personelin yoklamasını almama” ve “görev yerine gelmediği belirlenen 5 personeli üstlerine bildirmeme” iddialarıyla soruşturma başlatıldığı aktarıldı.

Soruşturma nedeniyle, istanbul Valiliği’nin polisi görevden uzaklaştırdığı belirtildi.
    --spoiler--
    1 -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  2. 2.
    zaten hep var olan bi şeydi.
    3 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  3. 3.
    Acaba hangi vekilin oğlu, gerçi 28 şubatta gerçekleşmiş. Bugün 13 mart. 15 gün geçmiş aradan, vekil oğlu olsa bu kadar uzun sürmezdi.

Belediye başkanının oğlu olabilir. *
    1 -1 ... n dakota
  4. 4.
    Tamam dizideki sahne hoş değil, ama kurmaca bir olay için ayağa kalkanlar , sosyal medyayı toz duman edenler nerede? Zaten bu olaylar Türkiye'de her gün yaşanmıyor mu? Birçok polis itle dalaşmak yerine çalıyı dolaşmayı yeğlemiyor mu? Siyasal kimliği vurgulayan plakalara kodamanlar boşuna mı para veriyor zannediyorsunuz?
    2 -1 ... yokusaakansu
  5. 5.
    yaa işte böyle bir şey.
    ... tarkan filmindeki ahtapot