1. 1.
  kuzenlerimin ikisinin halihazırda okuduğu ilim irfan yuvası.çorlunun en iyi lisesidir aynı zamanda
  3 -1 ... angelripper
 2. 2.
  http://www.cmaeal.k12.tr
  1 ... headacheda
 3. 3.
  bahcesinde yasanan asklarin unutulmadigi, filmlerde olur zannettigimiz on bahcede top oynama yasaginin aslinda gercek oldugunu bize gosteren, hayri hocasinin* unutulamadigi, trakyanin en guzel lisesi. en azindan bizim zamanimizda oyle idi.
  1 ... olur be
 4. 4.
  yıllar önce başarı ortalaması çok yüksek olan okul. yeni neslin patavatsız oluşu ve bu okulda okumanın önemini kavrayamaması, okul için acı bir gelişmedir.
  2 ... ofkeli kalabalik
 5. 5.
  corlunun bilimum dogan gorunumlu sahinlerini bu okulun cıkıslarında gorebilmeniz mumkundur.
  ... oxygene
 6. 6.
  gittikçe daha düşük puanla öğrenci alan, öss başarısı %65 civarı olan okul.
  ... headacheda
 7. 7.
  çorlu'nun en iyi liselerindendir. en büyük rakibi çorlu ticaret borsası anadolu lisesidir. çorlu'da ahmet taner kışlalı caddesinin üzerindedir.
  ... fuzuli
 8. 8.
  kantini orta doğu ve balkanların en iyi lise kantini olabilecek potansiyelde olan okuldur. çorlunun içinde yiyecek bulamazken kantinde tantuniden, lahmacuna, ton balıktan, jambonlu sandaviçe kadar her bir şey bulunur.
  1 ... cibiliyetli
 9. 9.
  futbol takımı marmara bölgesi şampiyonu olup Türkiye'de son 32 lise arasına kalan okul.
  edit:türkiye de 8-16 arası bir derece elde etmiştir.
  1 ... omeryus
 10. 10.
  bir ilginç okuldur vesselam, kural adını verdikleri saçma uygulamaları dayatmaya çalışan garip ama gerçek idarecilere sahiptir. her sabah sıraya sokmak geleneğini ısrarla devam ettirmişlerdir, gür sakallı arkadaşlar elini kolunu sallaya sallaya içeri girerken, bizim gibi garibanları lise son olmamız ve devamsızlık hakkımızı boş yere tüketmememiz gerekirken dahi okulun daha ilk gününden saç uzun marifetiyle geri göndermiş insanlar bulunur. kantininde ise tanıyabileceğiniz en entellektüel kantinci kemal abimize rastlarsınız. kafa dengi hocalarına da rastladığımız bu güzel okulumuz iyisiyle kötüsüyle 4 senemize ev sahipliği yapmıştır. şahsi ve manevi meseleler dolayısıyla buruk ayrılsam da beni ben yapan yerdir bir nevi. özler miyim? .. özlerim be ..
  1 ... oxygene